Kaybedenler Kulübü filmini izlediniz mi?

kaybedenler kulübü filmini izlediniz mi, bana göre harika bir film siz nasıl buldunuz?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1998de herşey cok güzel olacaktan beri bir türk filminden bu kdar zevk almamıştım. tabıı bırde 1990 yılların sonunda gecıyor daha cep tel cok yaygın değil. en önemlisi akmar hala canlı suankı ölü hali yok. süperdi bence..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• link fılmın en güzlei buydu.

0|2
    0|0
  • aslında filmde pek bi şey yok ama çok etkileyici bir film .hayatın kör noktalarına çok güzel değinilmiş :)

0|1
    0|0
  • izledim ve cok begendim.

0|1
    0|0
  • bende çok beğendim . müzikleri süperdi.

hayatın cok içinden ve samimi geldi bana

0|1
    0|0
  • O kadar begenildi ki ben de izliyim dedim. Oyle sahneler vardi ki yarisini izlemedim zaten filmin. Sozler guzeldi, konu da farkliydi ama film guzel degildi bence. Sevmedim.

0|0
    0|0
  • izledimm güzeldi

0|0
    0|0
  • evet izledim güzel film..

0|0
    0|0
  • müzikler güzeldi

0|0
    0|0
  • izledim, çook iyi :)

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama izleyeceğim en yakın zamanda

0|0
    0|0
  • İzlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• güzel filmdi ara sıra unutmaya başlayınca izlerim büyük keyif alıyorum. ilk defa bi filme bu kadar bağlandım

0|1
    0|0
  • evet izledim kafamı dumanlı yaptı film :D

0|1
    0|0
  • İzledim :D Çok güzel film +++

0|1
    0|0
  • izlemedim:DD

kendime not:sazan izlemediysen neden fikir yürütüyorsun

0|0
    0|0
  • izledim ve bence çoook başarılı..

0|1
    0|0
  • evet izledim çok salakça buldum. Türkiye'de olayamacak şeyler dünyanın hiçbir yerinde olamayacak şeyler.

0|0
    0|0
    • öyle hayatlar çok var benim görmüşlüğümde var da öyle hayatları sen matrixi falan izlemedin demi :)

• Çok güzel film.

0|0
    0|0
  • Bohem yaşam (hedonist) felsefe güzel anlatılmış..Ergenlere biraz ağır kaçabilir..

0|0
    0|0
  • Anlatım olarak güzel tabi, fakat zaten yaşamış olduğum şeylerin bir türevini görmüş oldum; dolayısı ile yenilikçi bir yanı yoktu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...