'Yarın' ile ilgili bir kısa hikaye yazacağım, neler olabilir?

Yazarlık Atölyesine gidiyorum. Farklı konularda konuşup,tartışıp birşeyler yazıyoruz . İç dünyamızı genişletmeye çalışıyoruz.

Ve bir yarışma olacak bu yarışmada birinci olmak istiyorum ama konuyla alakalı pek birşey bulamıyorum bi yardım edebilir misiniz ?

Konu : yarın

"yarın" la ilgili bir kısa hikaye yazıcam bu neler olabilir ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yarını hiç olmayabilir diye yaz.hiç gelmeyebilir.Sevdiklerimizin,yaşamanın aslında amacının ne olduğunu yaz.Bugünlerimizi nelerle uğraşıp ne kadarının boş olduğunu yaz.sadece çalışıp,eve gelip,yatıp uyumakla vaktimizi nasıl öldürdüğümüzü,hayatı boş yaşadığımızı yaz.Biz veya sevdiklerimizin biri gittiğinde geriye sadece güzel anıların kalacağını ve kalmasını istediğini yaz.Yarınların kıymetini yaz.

Bu tema üzerine gidersen eminim ki bi başarı elde edersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şunun üzerine git bence .dün geçmiş bişey yapamıyorsun.yarına çıkacagınında garantisi yok.kısaca gün bugun.işte 2 adam varmıs birisi günü yasarmıs digeri yarını düşünürmüş ama yarını görememiş yarın hiç gelmemiş çalışma hırsından.yani karınca ,agustos böcegının tersini ıspatla yazında.Bol şans

0|0
    0|0
  • yarının gerçekleri ve yarından beklentilerinin ne kadar kesiştiğini irdeleyebilirsin ama sadece konu kazandırmaz

0|0
    0|0
  • İnsan ve Hayat dergisinin yarışması değil mi bu .. ben hikayemi bitirdim de .. bu arada 2. veya 3. olman için sana yardımcı olabilirim. :D

0|0
    0|0
    • Hahah :)) hayır dergi yarışması değil.

• Benim yazdığım İsabet dersanelerinin miş . lise ve ortaokul için :( o kadar da yazmıştım.

• Yarınlar dünden biriktirdiklerimizdir. Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Atölyeden ayrıl

0|0
    0|0
  • pozitif bir hikaye yaz gerçeklerden kaçmadığın yaşabilceğin olayı hayal gücünle harmanla..

0|0
    0|0
  • 21 aralığı anlatabilirsin mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen yarını boşver de bugünü anlat bugünün iyi olmadıktan sonra yarın için düşünmeye gerek yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...