İnternetten sosyal kütüphane Vikitap

Vikitap adli siteye uye oldum tesadufen bularak kitap okumak istiyorum , ama sectigim kitabi okuyamiyorum . Eger oraya uye olanlar varsa yardimci olabilirler mi ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• diğer verdiğim siteye ek olarak, aradığın kitabın ismini biliyorsan

link

bu siteden yararlanabilirsin, çok geniş database si vardır ve harika kitaplar bulabilirsin. arama bölümüne aradığın şeyi yaz, enter'a bas, kitapları karşına getirir, birini seçip indirirsin :)

0|1
    0|0
    • link bu siteyi de listene ekledin mi, başka hiçbir siteye ihtiyacın olmaz. aradığın her türlü yazı kitap roman ve dergiyi buralarda bulabilirsin. :)

• rica ederim. eğer ihtiyacınız olup bulamadığınız kaynaklar var ise bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim. farklı şekilde de ulaşabildiğim yerler vardır :)

• benimde işime yaradı :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Vikitap nedir ? linkine tıklayarak daha geniş bilgi alabilirsin ama anladığım kadarıyla kitap okuyabildiğin bi site değil daha çok kitap katoloğu gibi bişey... Yani aradığın bi kitap varsa ismini yazarını bulabileceğin, üye olarak bunu okunacaklar listesine alabileceğin, diğer üyelere okuduklarını önerebileceğin bi site... Ayrıca sayende öğrenmiş oldum sağol :)

0|0
    0|0
  • ordaki kitaplar genelde özet

0|0
    0|0
  • Adobe Reader Programı yüklü değilsede okuyamazsın ,kitaplar çoğunlukla PDF ortamında okuyucuya sunuluyor ,çözümüde bu program

0|0
    0|0
  • Ordan okuyamazsın.

O tarz sitelerin hası da Goodreads'dir. Diğerleri olsa olsa goodreads çakması olur

0|0
    1|0
  • link yolla da bi bakalım istersen

0|0
    0|0
  • bence dogru degil araştırmaya deger bi konu ama vikipedi şu anada en iyisi =)

0|0
    0|0
  • Onun yerine parasını vererek kitap al.

0|0
    0|0
  • vikikitap kitap okuma sitesi değil, wikipedia az sade hali. zaten ordan bişeyler okumak için üye olmana gerek yok. üst taraftan oku sekmesine tıklar, kitaplık bölümünden bi konu seçer okuyacak kısa yazılar bulursun ama çok kullanışlı bişey değildir ve içeriği çok küçüktür.

0|0
    0|0
    • oyle miiii :(((( peki baska onerebilceginiz netten okumak istiyorum kitap var mi boyle bildiginiz bi site uye olmadan filan , cunku buna bos yere uye oldum :(

• burdan simdi istedigim kitabi okuyabilcekmiyim ?

• bulup okuyabilirsin tabi :) eğer sitede kayıtlı ise neden olmasın, kütüphanesi çok geniştir.

Kızlar Ne Diyor 2

• link Bu linkte siteyi tanıtıcı nilgiler var ama bildiğim kadarıyla oradan kitap okunmuyor...

0|0
    0|0
  • vikitap da kitap okunmuyor,orası bir tür ajanda yada not defteri gibi biryer..okuduğunuz yada okumak istediğiniz kitaplarla ilgili paylaşımlar yapabildiğiniz bir platform..detaylı incelerseniz daha bir sürü özelliği olduğunu göreceksiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...