Sizler de çok kitap okuyor ve kitaplarınızı kıskanıyor musunuz?

Çok güzel bir alışkanlık kitap okumayı sevmeyen insanları anlamıyorum ne için yaşıyor insan ibadet sorsan o da yok hayat sadece teknolojiden mi ibaret. Kitaplar için ıyy diyenlerden nefret ediyorum ve asla kimseyle kitaplarımı paylaşmam onlar benim çocuklarım gibidir.
Sizlerde çok kitap okuyor ve kitaplarınızı kıskanıyor musunuz?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben kitaplarımı il halk kütüphanesine bağışadım :):)

kitap dost gibidir
    onlar yalan söylemez..

0|0
    0|0
    • Bir erkeksin senin gibiler var ya iyi ki varsınız ;)

• güzel :)
      umarım bu düşünce ve kitap okuma isteğin hiç bir zaman dinmesin :)

• 4 yaşında başladım 104 yaşına kadar gider inşallah :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• Kıskanırım. Kokularına da hastayım.

1|0
    0|0
  • 2 Sene önce evimdeki ufak kütüphaneyi 2 çuvala doldurdum okula götürüp serdim. İSteyen istediğini alsın diye. Zorla para veren oldu, sigara veren, hatta kahve ısmarlayıp kitaplar hakkında çene çaldık.

0|0
    0|0
  • Kimseyle paylaşmam normalde kitaplarımı fakat geçenlerde Çocuk esirgeme kurumuna bağışta bulundum benden daha fazla ihtiyaçları var.

0|0
    0|0
  • okumam

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim (kitapla ilgili kısmında, ibadetle olan kısmı değil), insanın ufkunu genişletiyor... en iyi arkadaş...

0|0
    0|0
    • Bence kuran da en başta gelen eğitici öğretici bir kitap tabiki müslüman olmayan birisi açıp İncil okusun ama demek istediğim boş kalmasın.. Herkesin elinde telefon, pc.. Nereye kadar namaz kılarsın yobaz derler kitap okursun yalaka derler.. Kendileri boş insanlar

• teknolojiye düşkünlük konusunda haklısın... ben 1 defa incil (yeni ahit), 2 defa kuranı Tütrkçe meali) bitirdim okudum... inanan arkadaşlara saygım var, ama ben tatmin olmadım... bence inançlı bir insan olarak okuyor olman ve dinini öğrenmeye çalışıyor olman çok güzel. bilinçli inançtan zarar gelmez... teknoloji konusunda ise; mesela diyelim bir cafede oturuyoruz ve kız cep telefonuyla ilgileniyor ha bire... ben bir lavaboya gidicem der, kaçar giderim :)

• hiç kimse kitaplarıma benden habersiz dokunamaz evde bilmeyen yoktur eline alanda dikkatlice okur kapağını catlatmaz sayfaları buluşturmaz yani kitabı okuyacaksa ama gibi okusun. d

0|0
    0|0
  • Çok düzenli okumuyorum ama bir kitaba başladığımda illaki bitiriyorum küçük de bir kitsplığım var ama bitirince başkalarına veriyorum daha hoş sonra onla hatırladıklarımı not alıyorum

0|0
    0|0
    • Ben çok verdim ama okuyan olmadı nankör insanlar bu nasıl kitap dediler daha okumadan sayfaları çizildi, yırtıldı sanki jiletle kollarımı kestiler çok ağladım :'(

• Ağlama ya üzülme ben öğretmenim öğrencilerime veriyorum o bakımdan okuduğuna eminim

• Hocam şimdiki nesil içlerinde benim de bulunduğum bu gençlik nereye gidiyor.. İnsan hayret ediyor.. Ben kitapları insanlardan daha çok seviyorum. işinizde başarılar

• daha bir kitabim olmadi

0|0
    0|0
  • Alıp getirmeyenleri boğasım geliyor benim de

0|0
    0|0
  • Valla bende hazine gibi saklıyom😄

0|0
    0|0
  • Sana bir kitap öneriyim mi mükemmel ama? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kitap kıskanmak nedir? Ben her ay Gülhane'ye, Moda'ya kitap bırakırım. Birileri alsın da okusun diye. İçine not da düşerim. Bir keresinde kitaplardan birinde adım yazıyormuş, biri buldu Facebook'tan çok teşekkür etti, notu okuduğunda çok mutlu olmuş hatta arkadaş bile olduk konuştukça.

0|0
    0|0
  • Hıc kıyamam kıtaplarıma, ufak erkek kardesımde cok sever kendı kıtaplarını defalarca okur yetmez benımkılerı alır, ıyı hos ama yemek yerken okuyor ve yag edıyor :( ya da etrafa koyuyor sayfaları katlanıyor kırılıyor.

0|0
    0|0
  • Fazla okuyamiyorum. Ayda en fazla iki kitap. Kitaplarım geri alacağımdan emin olduğum kişilerle paylaşıyorum sadece 😊

0|0
    0|0
  • Bende kitaplarimi kiskanirim ama yine de isteyen oldu mu veriyorum icim gide gide😢

0|0
    0|0
    • Bende çok verdim aklım hep kitapta kaldı... Cimrilik değil bu bence. Alıyorsun okuyorsun kimi yerinde gülüp kimi yerinde ağlıyorsun sonra birine veriyorsun bir bakmışsın sayfalar yırtık

• Yirtik, burusmus.. Icin gidiyor insanin..

• Bende severim.. Alamadığım zaman ibook dan okurum..

0|0
    0|0
  • Cok okuyorum kitaplari degil de kitaplarda ki kisileri kiskandigim oluyor bazen

0|0
    0|0
  • Kitap okuyorum da kitaplarımı neden kıskanıyim

0|0
    0|0
  • En sevdiğim arkadaşlarım :)

0|0
    0|0
  • Cok begendigim kitaplari hic paylasamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...