En sevdiğiniz Jean-Luc Godard filmi hangisi?

Godard'ın sinemadaki yeri farklıdır. Ben de film incelemelerime en çok sevilen Godard filmiyle başlamak istiyorum, o yüzden bu anketi yapıyorum. Seçeneklerden en sevdiğiniz Godard filmini seçin.
Filmografisi çok geniş olduğu için maalesef şıklara sığmıyor ben de kendi sevdiğim filmleri yazdım. Sizler de "Diğer" olarak belirttiğim yeri tıklayarak, bulunmayan filmleri yorum olarak ekleyebilirsiniz.
Sevgiler...

• A Bout de Souffle (Serseri Aşıklar)
    50% (1)17% (1)25% (2)Oy Ver
  • Le Petit Soldat (Küçük Asker)
    0% (0)33% (2)25% (2)Oy Ver
  • Deux ou trois choses que je sais d’elle (Onun Hakkında Bildiğim 2 veya 3 Şey)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Masculin Feminin (Erkek Dişi)
    50% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Vivre sa Vie (Hayatını Yaşamak)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Une femme est une femme (Kadın Kadındır)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer (Şıklarda yer almayan bir film ise, yorum olarak belirtiniz)
    0% (0)50% (3)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Jane Fonda teyzenin oynadığı Herşey yolunda. (tut va bien) (çok iyidir izlemediysen izle)
    Bir artı bir , symphaty for the devil (rolling stones'un bir parçası) filmi vardır bu da dönemine en uygun bir filmdir. Malum o zamanlarda amerika-ingiltere karşıt kültür denen birşey vardı. bu filmi şans eseri bulmuştum. yönetmen bazlı bir araştırma yapmamıştım. bu filmden sonra jane fonda teyzenin oynadığı herşey yolunda filmini izledim. Şarkının sözleride çok önemli, godard içinde muhtemelen önemlidydi. Şarkı o 54-70 arası dönemde olan karşıt kültür akımını da ço kiyi yansıtmaktadır, %10500 godard ta bundan etkilenmiştir. Herşey yolunda filmide sanırım bu hareketten etkilenmişlti.

Ama Benim adamım var Ingmar Bergman Yedinci mühür (bunu bilirsin muhtemelen), yaban çilekleri (bunu 2 kere izledim) , Gezgincilerin Gecesi (olaylar olaylaar.. ) ,

1|0
    0|0
    • yav siz ne güzel insanlarsınız :) sadece serseri aşıkları izlemiştim, şimdi gözden kaçırdıklarımı da izleyeceğim

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...