Korku filmi sevenler ve diğerleri.. :D Korku filmleri önerir misiniz?

Resmen artık güzel korku filmi bulamıyorum. Saçma sapan konulu filmler var.Çok korku filmi izledim ama gerilim unsuru daha yoğun olan hemde konusu akıcı olan filmler yok ya da ben bulamıyorum. Mesela benim istediğim film gibi "Oculus"var. fragmanı Harika bir filmdi. Konusu, korku, gerilim yerleri süperdi. Neyse korku filmi izlemeyi çok seven arkadaşlar, en çokta sizlerden yorum bekliyorum.Çünkü pek korku izlemeyenler sıradan filmler öneriyor ;) Önerilerinizi bekliyorum :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk aklıma gelenler Cabin in the Woods, Sinister, Insidious, Paranormal Activity ve Dark Skies. Son zamanlarda benim de tüylerimi ürperten tek filmler bunlar. İzlemediğin varsa aralarında tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Dark Skies iyi gibi, uzaylıları severim. İzlicem, teşekkürler..

• Küçükken? Film çok yeni o nasıl oluyo remake falan mıydı benim izlediğim yoksa?

• ilk çıktığı zamanlar işte nedense çok eski bir film gibi geldi

Erkekler Ne Diyor 8

• Fikrim yok

0|0
    1|0
  • Korku filmleri eski zamanlarda kaldı şimdikiler yapmacık ve saçma. Bundan 4 sene evvel korku filmi arşivim vardı bilgisayarımla beraber gitti

0|0
    0|0
    • malesef saçmalar.. O arşiv keşke hala olsa

• belki ilerde bende alırım, kesin baya zevkli oluyodur

• Evet çok zevkli oluyor inşallah alıp bu zevki sende tadarsın

• Korku filmi kalmadı artık piyasada komedi misali izliyorum bulursan eğer bana da haber ver

1|0
    0|0
  • Testereyi izledin mi?

1|0
    0|0
  • aynalar vardi bir ara

1|0
    0|0
  • Gerilim severim

0|0
    0|0
  • musallat, dabbe falan izle hepsi mevcut çarpılma falan filan ben izlediğimde hatim indiriyordum az daha

0|0
    0|0
  • The Conjuring, The woman in black 1 ve 2 muhteşem filmler, kesinlikle izlemeni öneririm ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Siccin

0|0
    0|0
  • Filmkorku. org
    İlla beğendiğin çıkar en son lazarus effect izledim iyidi

1|0
    0|0
  • 30 gun gece guze tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Yaa bende cok seviyorum ama yok bir turu istedigim gibi korku film. Burdan biri I spitt on your grave demisti cok ama cok korkuncmus izleyemedim henuz ama bakicam insaAllah.

0|0
    0|0
    • kim dediyse baya yalan söylemiş :D intikam filmi. bir kıza tecavüz ediliyo kızda intikamını alıyor. Ama intikamlar süperdi

• Seyretmimmi ozaman?

• seyret güzel film ama korku değil. Hatta bir kız olarak izlemen gerekiyo

Yükleniyor...