Türkiyede eşcinsel dizi?

aklımda çok dramatik bir senaryo var bir geyin hayatını tasarladım ve içten yazabileceğimi düşünüyorum.. şimdi başlasan 2 3 ay içinde bitircem sizce yazıyımmı kabul ederlermi? satabilirmiyim yani?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bence yapmamalısın. kültürümüzü bozan bir diziyle daha karşılaşmak istemiyorum 15 yaşında kardeşim var benim hükümet belli saatlere yetişkinler için bu tür yayınları koymalı fakat yapmıyor. senin yazdığın ve oynanılan iki gayin öpüşmesini görmek zorunda değiliz

0|0
    0|0
    • peki eşcinselleri siz kabul etmyceksiniz diye kendilerini gizleyip karanlığa gömülmeleri dahamı iyi.

• peki başarılar sana saat 3 ama nasıl kalkcan :D

• kalkarım ben ya bir kapatsam pcyi biriyle tarih sohbetine girdim çıkamadım. birini sünnet olmaya ikna ettim. biri güzellik yarışmasını eleştiriyor. biri de sendin. sağol artık kapatıyorum siteyi iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaz.

0|0
    0|0
  • Dizi çoooooookkk zor. Kitap olabilir şansın varsa belki sonradan diziye çevirirsin. Her şeyin bir ilki vardır. Ben izlerim :D

0|0
    0|0
  • bir kitap okumuştum ama dizi sanmam

0|0
    0|0
  • kabul edeceklerini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bana anlat bir

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Film olabilir

0|0
    0|0
  • film olur da kanallar kabul etmez bence o diziyi

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• reklamını iyi yaparsan iş yapar

0|0
    0|0
  • güzel düşünmüşsün
    ama bu ülkede gitmez
    toplum hazır değil böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Hollandada falan olsa kabul edilebilirdi ama türkiyede asla

0|0
    0|0
  • Bence zor satilir çünkü halktan tepki alan bir film oynatmak istemezler boşuna zaman ini alma derim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...