Bu ne çelişkidir?

Bizi miss turkey Kızlarına bakarken görseler sapık derler kızları da ne zannederler ben söylemeyeyim. Bu miss turkey yarışmasına katılıp jüri ve izleyicilerin önünde podyumda yürüdüklerinde ise yarışmacı oluyor. Tüm kızların rüyalarını süsleyen ve en büyük hayalleri gibi gösteriliyor bu. Otomobil fuarlarına gidiyorsun ama arabalar hep ikinci planda kalıyor. Kızlardan fırsat bulup arabalara bakamıyorsunuz ki ? Bu nsıl bir kültür sanat bir bana anlatın? Bu yarışmaya Katılmak isteyen kızlar varsa amaçları ne? Bu yarışmayı takp edenler ne amaçla takip ediyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah ıslah etsin göz zinasi onlar hep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bununla ilgili bende soru sordum ve detayda değindim. bunlar kadına hürmet etmiyor objeleştirip köle yapıyor. kapitalizmin çok akıllıca bir oyunu helede araba seçiminde. erkeğin testosteron hormonunu tavan yaptırıp araba gücünü göstererek bilinçsel bir alışveriş olayına girişiyorlar

1|1
    0|0
    • Acınacak haldeyiz

• Amin

• Bu arada başarılar sınavda

• Amaçları orda kendilerini gösterip belki bende burdan yürürüm tv dünyasına girerim falan doğru da en yakın örnek geçen sene ki güzel Amine Gülşe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamsın

0|0
    0|0
    • Böyle düşünen çok kişi var senin gibi

• sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
    • haklı olmamız işe yarasa keşke

• neden izlenirki öyle şeyler hiç anlamam hayatımda zaten hiç TV izlememiş bir insanım :)

0|0
    0|0
    • Herkes niye izldiğini biliyorda dürüst olup kendilerine itiraf ederler mi orası meçhul

Yükleniyor...