Klasik gitar teli?

Gitarımın teli yine koptu, internetten almak istiyorum. Ama hiçbir fikrim yok. Bilgisi olanlar bir şeyler önerse, açıkçası link atsanız da süper olur. Nasıl almalı bunu? O. o

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mydukkan dan Ernie Ball ve Daddariolara bakabilirsin koparma derken nasıl koparabiliyorsun telleri anlamıyorum normal çalma ile zaten kopması mümkün değil biraz sert al hem yorulursun çalarken hemde kopmaz:)

1|0
    0|0
    • aslında ben koparmıyorum yani çalma esnasında değil üç seferdir kılıfı açtığımda kopmuş buluyorum nedenini de anlamadık henüz o ayrı mevzu :D

• EIG için teşekkürler :)

• önemsiz :)

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
    • Açıkçası, bunları zaten inceledim. İhtiyacım olan şey bir marka ya da tür önerisi. Binlercesi var, nasıl anlayabilirim ki? Yine de teşekkürler^^

• Gitarının markası ne?

• Daddario öneriyorum sana ben marka olarak tel..

• istanbuldaysan kadıköyde bir bak bence :D

0|0
    0|0
  • Daddario olur, daha fazla para verebilirim diyosan Hannabach olur. Seçenek çok.

0|0
    0|0
  • 20 liralık bir şey git değiştirt bence :D

0|0
    0|0
    • bu üçüncü kopuşu bıktım artık öğrenmek de istiyorum :D

• Sen nasıl çalıyorsun ya. Müzisyen arkadaşlarım var, 3 kere koparan daha görmedim ben.

• yukarıda da dediğim gibi çalma esnasında kopmadı yani kılıfından çıakrdığımda kopuk buldum, aldığım yere götürdüğümde gitar da sıkıntı olabilir dediler fazla ilgilenmediler açıkçası

• Bir müzik markete gir ve değiştirsinler telleri internetten siparişe gerek yok bu konuda. ..

0|0
    0|0
  • Daddario, Savage, Hannabach bunlar Prof teller onun dışında dadi , stagg vs pek önermem uzun vadede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• My Dukkan

0|0
    0|0
Yükleniyor...