Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerinde Hristiyan sayısı giderek artıyor sizce neden?

Akıllıca yorumlar yapalım ergence yorumlar yapmayın
özellikle türkiyede gizli Hristiyan sayısı çok fazla artıyor büyük şehirlerde bilhassa Katolik kiliseye yogun ilgi var
aynı şekilde diğer Turk Devletleri yaşadığım şehirde Özbekistan Azerbaycan Kazakistanli Öğrenci var şaşırıyorum bir çoğu Hristiyan
bir Türk sizce nasıl Hristiyan olabilir

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• belki kendilerini o dine yakın hissediyorlardır ya da içlerindeki boşluktan dolayı etki altında kalmışlardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• misyonerlik politikası bundan önce bir bence yapmıştım kimse dönüp bakmadı bile

https://www.youtube.com/watch?v=5oR2lTI8gHw

sorularının tüm cevabı burada eğer sabırla dinlersen..

0|0
    0|0
  • her insan her dine mensup olabilir bunda ne var. barı özentiliğinin level atlamış hali olduğunu düşünüyorum. nezara onlarla girmeyeceğim nasılsa umrumda değillee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dini inanclar kul ile yaradan arasindadir. insanlar her zmn bir yaratici oldugunu hisseder ve ona ulasmaya calisir. bu muslumanlikla ve ya diger din ve inanclar la olur. saygi duymak gerekir. ama bildigim bir sey var eger bir kisi islamiyeti gercekten anlamis ve benimsemisse baska bir dine yöneleceğine inanmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Müslümanların gerçekten Müslüman olmayışları gerçeğinin yanında nedir ki Hristiyanlık? takılman gereken şey bu öncelikle.

0|0
    0|0
  • Saydın mı lan?

0|0
    1|0
  • hristiyandan ziyade ateist nufusa dikkat edin. son 13 yılda ki ateist sayısında resmen patlama yaşandı. Bu sayı o kadar çok ki Ülkemiz de Ateist mezarlığı bile açıldı, bu hızla devam ederse ülkemiz de ki ateist azınlık milyonları zorlar.

0|0
    0|0
    • Olabilir hiç sorun değil herkes istediği hakka sahip olmalı hakları var.

• artmaz merak etme

0|0
    0|0
  • İmanın Olmadığı Gönülde Şeytan İhtilal Yapar

0|0
    1|1
Yükleniyor...