Evim Sensin'i nasıl buldunuz?

ya arkadaşlar geçenlerde bu filme gittim film bi bitti herkes gözyaşlarını falan siliyodu ben tam aksine filmde gülüyodum anlamadmki ben mi taş kalpliyim :D

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sen mükemmelsin ciddiyim bak :) Benim özcan denize karşı acayip bir ön yargım var ve bunu kabul ediyorum bence adam ne şarkı söyleyebiliyor ne de tol yapabiliyor tam ruhsuz o yüzden zorla izlemeye götürdü arkadaşlarım belki 10. dakikasında çıktım :D

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hanımımla beraber gittik izlemeye, filme doyamadık. İkimizin de listesinde ilk sıradaki yerini aldı Evim Sensin.

Filmden sonra hanımıma "evim sensin" dedim, o da "kapısı da sana girsin" dedi. Yani anlayacağınız film kesinlikle IMDB de ilk 10'a oynar <8

3|4
    0|1
  • Kesinlikle son yıllara damgasına vuran bi film. Senaryosu, kurgusu, oyunculuklar ve sanat yönetimiyle bir sinema şaheseri.

Not: Top 3 listem: 1.İncir Reçeli. 2.Aşk Tesadüfleri Sever. 3.Evim Sensin.

1|3
    0|0
  • gitmedim gitmiycem

0|0
    0|0
  • O film oscar alsa Özcan Deniz olduğu için izlemem,hiç sevmem şahsı..

1|1
    0|0
    • Yaşa +1 :D

• Öyle kardeşim gerçekten,hem itici hem oyunculuk sıfır :D Aynı şekilde söylediği şarkıda eurovizyon'da birinci olsa merak edip dinlemem :D

• berbat izlemedim bile..

0|1
    0|0
  • taş kalpli benim :D Bizde babam ve oğluma gitmiştik herkes ağlıyordu.Biz güldük millet tepki gösterdi ulan sanki ağlamak zorundayız haaaamına acı yok roko acı yok

0|0
    1|0
  • Fragmanın yarısında çıktım.

1|0
    0|0
  • gittim gördüğüm kadarıyla herkez ağlıyordu ama ben ağlamadım :)

1|0
    0|0
  • bende çok gülüyorum yaa ilginç :))

1|0
    0|0
  • senaryo çok zayıf.ama bir süre sonra filim içine çekiyor seni.idare eder yani.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim o filmi.

0|0
    0|0
  • özcan deniz mahsun ibo ali şan gibi tiplemelerin filmini izlemem müziğini dinlemem

0|0
    0|0
  • pek beğenmedik biz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evceni sevmedim ben rolü basitleştirmiş ben oynamalıydım 0-o :D

0|0
    0|1
  • aynı durumu bende yaşadım. salondaki erkekler de dahil herkes ağladı. ben hariç..:))

1|0
    0|0
  • fragmana baktım "a moment to remember nan bu" dedim kapattım

her ağlanan film güzel değildir kanımca

0|0
    0|0
Yükleniyor...