En etkileyici ülke?

Merhaba,

Ben gittiğinizde, herhangi bir yapısı, doğal güzellikleri veya belki yemekleri için en fazla etkilendiğiniz ülkeyi merak ediyorum? Pasaport başvurumu yaptım ve önümüzdeki yaz tatili için birikim yapıyorum. Şimdiden teşekkürler.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Onu bilmiyorumda,Çin'e sakın gitme qenq,yemekleri berbat bok gibi kokuyomuş,daha doğrusu her yer bok gibi kokuyomuş:((8 ,kuzenim gittiydi,anlattıydı.

0|1
    0|0
    • çin'e gittim bi kez yiyecek birşey bulmanız çok zor, eğer Müslüman inancında etin kesilme şeklinin haram olup olmamasına kadar birçok şey biliyorsanız dana eti olsa bile yemezsiniz çünkü İslam'a uygun kesmiyor çoğu yer. Hak ve +1 veriyorum :D

Kızlar Ne Diyor 6

• yurt dışına çıkmak nasip olmadı ama mısır,peru,brezilya ve güney kore yi çok merak ediyorum doğal güzellik ve tarihi açıdan mükemmel ülkeler:))

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama arap ülkelerine gitmek istiyorum bende...ne yapmak istediğine bağlı ama bence brezilya:)

0|0
    0|0
  • finlandiya :)

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama Fransayı çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • ispanya sevilla şehri

0|0
    0|0
  • Fransa güzel tipik bir avrupa ülkesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o senin ne aradığına bağlı bence nesela ben tarihi seviyorsam mısıra macerayı seviyorsam afrikaya sıradışı ülke arıyorsam venedik italya olabilir deniz arıyorsam türkiyede kalırdım :)

0|1
    0|0
  • çek cumhuriyeti

belçika

arjantin

kenya

tayland

bu ülkeler bugüne kadar gittiklerimin içinde en güzel olanları. tabi benim görüşüm, beğenir misin bilmem :)

0|0
    0|0
  • doğduğum yere almanyaya gidip bir daha dönmeyeceğim gelirsenuğra yanıma dortmund yakınlarında olacağım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...