Başkalarına garip gelen huylarınız var mı?

öyle sinir öfke sakinlik gibi değil,

mesela ben marketten alışveris yaparken asla reyonun en önünde duranını almam, mutlaka manyak gibi en arkadaki ürünü alırım, gerekirse yarısını boşaltırım ama en arkadakini alırım. ve ürünün ne olduğu hiç önemli değil. herkesin ellediğini almak istemediğim için.

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimle aynı odada uyuyoruz, yaklaşık 13 senedir her gece aynı şeyi yapıyoruz. O ''iyi geceler abla'' der ben ''herkese'' derim, o da ''herkese'' diye cevap vermezse uyuyamam.. :))

Tuvaletten çıkarken musluğu da yıkarım (İş yerinde, evde, misafirlikte vs) Su damlacğı kalarak iz yapmasını engellerim.. :)

Ayakkabılarımı kimseye giydirmem..

Ofisimdeki masam düzensiz duramaz..

Giysi dolabımda kıyafetlerim renk tonlarına göre dizilidir..

0|0
    0|0
    • herkese...iyimiş delimisin kızm sen, herkes derken bizim göremediğimiz şeylermi var,huylandırma adamı:DD

• herkesin derdi kendiyle de senin derdin deyince ''herkes'' kelimesi bile ürpertici

• ay bilmiyorum işte ufaklıktan beri tuhaf geliyo bana ama öyle :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Evet bulaşıkları makineye yerleştirmiş olsalarda dahi ben boşaltır tekrar yerleştiririm , market alışverişlerinde en öndeki ürünü almam , bardaktan bir şey içtiğimde dibinde muhakkak bir yudumluk bırakır dökerim , ekmeğin yumuşak kısımlarını yemem , oturduğum yerde kimsenin kolunun bacağının bana değmesini istemem ,hiç bir eşyanın koyduğum yerden kımıldamasını istemem , kumandaları boy sırasına göre pufun üstüne dizerim .

0|0
    0|0
  • Benim soruma benziyor Aaa..

link

0|0
    0|0
    • gerçekten benziyor, tek fark senin sorunda kendine tuhaf gelen benim sorumdada sana normal başkalarına farklı gelen huy/davranış soruluyor

• Evet iginç

• işin aslı dikkat etmeden yapılmış birşeydi, dikkat etseydim zaten senin soruna da cevap verirdim, çokta önemli bişeyde değil hani.

• onu bende yaparım :) iş yerimin yemek hanesinde önceden dizilmiş yemekten almam halbuki 1 saniye önce doldurmuş çorba ama yinede ben enson doldururkenki olanı isterim.saçıma fön çektirdikten sonra kuafördeyken daha toka takmaya çalışırım.kuaförde tip tip bakar:)

0|0
    0|0
  • yürürken kahkaha atamam önce durur atarim sonra yürürüm

weirdoluksa konu sabah mahmurlugunda aklima hepsi gelmemekle birlikte baya var diyebilirim : )

mesela nasilsin sorusuna normal, yasiyorum gibi cevaplar vermemi bu sekilde dusunenler var.

0|1
    0|0
  • su veya herhangi baska bir icecek ictigim baradagi 10 dakika sonra ikinci kez kullanmam, ya onu yikarim öyle icerim yada dolaptan yenisini alirim.

otururken/ayaktayken kimsenin kolu bacagi eli vs dokunmamali, vucut temasindan hoslanmam inanilmaz rahatsiz olurum, yanimda oturan ister 7 yasinda cocuk olsun ister 70 yasinda nine.asla temas olmamali.

el sakalarini sevmem tepkilerim cok serttir reflex gibi bisey (:

gece yatarken yastigi yorgani ters cevirir öyle yatarim.

otururken asla ortalara oturmam koltugun en kenarinda otururum, kenarlar doluysa (kalabalik ortamda) yine ortaya oturmam, gerekirse yere otururum.

birsey alirken en önde duranini almam arkadan secerim, ayni seyi ambalajini actigim herhangi bir gidada da yaparim. mesela bisküvi paketini acinca en üsttekini degil bir alttakini alirim. üsttekini yemem.

zile parmagi yapismis gibi basiyorsa sahis kapiyi acmam.

0|0
    0|0
    • Ben senin piskopat olduğunu düşünüyorum :))))

• olabilir ((:

bu arada bulasik makinasina bicaklari catallari karisik koymam, hepsini ayri ayri kasiklar bi tarafta catallar bi tarafta vs. tabaklari büyükten kücüge ve bardaklari da ayni sekilde yerlestiririm. bulasik makinasina benden baskasi koymussa bunlari ve yerleri karisiksa hepsini düzeltir öyle calistiririm ((:

• bi olayı çok heyecanlı anlatırım o an yaşıyormuş gibi herkes şaşırır buna:))

0|0
    0|0
  • Bunu nasıl unutmuşum..

Makarnayı genzime çekip burnumdan çıkartabiliyorum

cidden bak

0|1
    0|0
  • Markette aldigim herseyin reyonuna gore yerlestirilmesine cok dikkat ederim.

Bkz:Bulasik deterjaninin ne isi var meyvelerin oldugu posette.

vucut sampuanlarini kapagini acip koklamadan almam.

Kis aylarinda yatak corabi giyerim

baskasinin ayakkabilarimi giymesine izin vermem.

Dolaptan temiz bardak bile alsam yikarim.

parfumunu unutmus arkadasimin benimle ayni kokmasina izin vermem.

yanimda biri yaticaksa put gibi yatmali kimildayandan hic hoslanmam.

0|0
    0|0
  • heyecanla bişey anlatırken istemeden ses tonum yükseliyor ve karşımdaki insan neden bağırıyosun ki dercesine anlamsız anlamsız suratıma bakıyor:) birde bunun tam aksine otobüste ineceğim yeri söyleyemem. bunu kime söylesem tuhafına gider. nasıl ya sen mi söleyemiyosun? diye tepki alırım hep:) ama çok utanıyorum. sanki ses tonumu ayarlıyamıcam aptal bi ses tonu çıkacak ve rezil olacam gibi geliyo her seferinde:) bu birazda sesimin ince olmasından kaynaklanıyo:)

0|0
    0|0
    • zaten aptal gibi çıkıyo ses bende müsait biyerde inecek var diyene kadar akla karayı seçiyorum kendi sesimi yüksek sesle duyunca bi acayip oluyorum.

• yok öyle değil. söylüyorum tabiki de yani ömrümden ömür gidiyo onu söleyene kadar:) gerçi muavinler artık beni tanıdıkları için gide gele sadece ineceğim yere yaklaştığımda gözlerinin içine bakmam yetiyo:) da işte bilmediğim biryere gittiğim zaman inene kadar stresten yaşlanıyorum:)

• teşekkürler şarkı için güzelmiş :D

• aynen öyle bende illa arkadaki ürünü alırım.sonra inerken de çıkarkende merdivenleri sayarım.

0|0
    0|0
  • yastıkla yatamam bu gittiğim misafirliklerde tuaf karşılanıyor,kafamın altında yastık varsa asla uyuyamam,bir yastıkta kocayın sözü eşimle bana uyacak çünkü tek onun yastığı olucak:)

1|0
    0|0
  • Her sabah saçımı yıkarım, arkadaşta kalıp müsait olmasam bile en yakın kuaföre gider yine yıkatırım.

0|0
    0|0
  • Biri tuvaletten çıktıktan sonra hemen arkasından giremem 2-3 dk beklerim

ne farkediyor bilmiyorum koku yine aynı koku :)

0|0
    0|0
    • benimde tuvalette birşey okuma hastalığım var,hiçbirşey bulamasam deterjanın içindekiler kısmını okuyorum

• benimde var illa birşey okumam lazım deterjan falan alır arkasına bakarım.

• dışarda yemek yerken gitiiğim yerlerin tabaklarını çatal bıçak kaşık ne varsa koklarım ve ben bir daha silerim peçeteyle hmm bir de otel odasındaki tuvaleti kendim bir daha temizlemeden girmem.

0|0
    0|0
  • Evet dediğin gibi bende hep en arkadaki ürünü alırım takıntı işte :d

0|0
    0|0
  • Yemeği yemeden önce koklarım.

0|0
    0|0
    • :DD yedikten sonra koklamak zor olsa gerek hınffffff:Söğyk

• Hahahah dfghn

Valla bak koklarım kaşığı burnuma doğru götürürüm.

• bende çorbayı daha iyi analiz etmek için burnumdan çeker gözümden fışkırtırım.:DD

• aniden duygu değişimleri yaşadığımda kimse anlamıyor noldu bu kıza diye. açıklamak da zor oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• toptan garipsiyorlar :(:(:(

0|1
    0|0
  • temizlik takıntım ... bunun nesi garip geliyor anlamadım ama

0|1
    0|0
  • bu dedigini bende yapıyorum ama en arka şart değil ortalardan da olur. onun dışında yolda giderken çogunlukla kendi kendime şarkı söyleyerek giderim görenler napıyo bu falan diyebilir belki:)

0|0
    0|0
  • Bi ara tuvalette müzik dinliyodm :))

0|0
    0|0
  • başımı 360 derece çevirmemi arkadaşlarım hep garipser nedense...

0|0
    0|0
  • war... arabayla çok aragaz cekerim o yüzden her bana garip garip bakar... eminim garip geliyordur... ama aragaz vermesem de arabada aksesuar eksikliği var gibi geliyor

0|0
    0|0
  • otobüste yaşlılara yer veririm.

1|0
    0|0
    • cevaptaki ince imayı anlayanlar için farklı gelen bir huy değil:)

• aslında yapılması gereken bu , kimse yapmadığı için alışılmadık geliyor.

Yükleniyor...