Kadınlar neden şairleri sever ama müteahhitlerle evlenir?

Kadınlar duygusal takılıp biz şiir yazan adamları sever. ama iş evliliğe gelince gider bir müteahhitle evlenirler. Sizce bu neden böyle:)

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

• Benim öyle takıntım yok. Nefes alsın yeter

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• şairler evlilik yürütemiyor ki... görmedim hiç. iyi aşık olabilirler -ya da sadece diğerlerinden iyi anlatabilirler- ama iyi koca olmuyolar

2|0
    0|0
    • +++ aynen katılıyorum

• Sizinki kötü örnek olmuş ama bir de doğru örneklere bakmak lazım:)

• yok gözüm, güzel adamlardır ama evlilik onlara göre değil :) evliliğin iyisi olmaz zaten

• şair istemiyorum. sıkılırım şiir okuyandan. ben benimle şapşallık yapacak birini istiyorum maceralara atlayabilecek birini istiyorum.. :) :P

Ayrıcaaaa,
    şairlere aşık olan kadınlar ise pohpohlanmayı çok seven kadınlardır.. o kadın türleri aynı zamanda parayıda çok sever.. ihtişam gösteriş.. bu nedendendir ki müteahhit daha çok işlerini görür bu da benim yorumum senin dediğin kadın tiplerine :D

0|0
    0|0
    • Arada Bir şiir de olmalı ama

• İlk defa senden duyuyorum

0|0
    0|0
    • Yaşadıklarımdan öğrendiğim şeyler var hanımefendicim. sen de öğrenirsin bunu elbet

• Her kız aynı değil genelleme yapma. İyi akşamlar.

• İllaki ben olanlardan yola çıktım

• Ailesi yüzünden olabilir. Kız aileleri çok baskıcılar cidden. İstiyorlar ki kızları çok zengin biriyle evlensin hiç iş yapmasın falan ama bu işler öyle olmaz işte.

0|0
    0|0
    • Seviyorsa aşıksa aile duramaz bu aşk önünde ki aşk o zaman aşktır

• Paraya satıyorlar diyebilir miyiz?

• Satmaktan ziyade kızlarının bolluk içinde yaşamasını istiyorlar ama ne kadar doğru bir düşünce olduğu tartışmaya açık tabii ki. Kadınların erkekleri kazandıkları paraya göre değerlendirmelerini ben hiç doğru bulmuyorum çünkü insanın eşini bulması zaten zor. Dediğim gibi herkes aynı değildir ama ailesi izin vermezse kız istediği kadar sevsin eli kolu bağlıdır.

• Müteahhit olmasa da kira ödeyebilecek, ev geçindirebilecek adamlarla evlenirler. Fakat o adamlar da duygularını aldırmış olmak zorunda değiller :) yani ya biri ya öteki durumu yok. Para kazandırabilecek bir işi olan ve anlaşabileceği biriyle evlenirler. genelde bu böyle. Ben de bu durumu birtürlü kabullenemeyen adamlara şaşırıyorum. Anlamak bukadar zor olmamalı

0|0
    0|0
  • ben öyle kadın tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Her şey ortada değil mi, bay kapitalist dünyayı unutmuş olan? (Yandan bakışlı gülümseme)
    "Rölativite Çok Bilmiş, Tesla'nın Kızı"

0|0
    0|0
  • Şairleri değil de arada şiir okusa bana kâfi :D

0|0
    0|0
    • O şiiri heR ara okurum ama olmuyor işte hocam

• Şairler evlenmiyor demekki :D sürekli aşık oluyorlar

0|0
    0|0
    • Aynen:)

• Teyid değil şu açıdan aynen dedim. Müteahhitlerle gittikleri için kadınlar e şairlerde yalnız kalıyorlar ve yeni bir aşka yelken açmak zorunda kalıyorlar:)

• Ben şairler evlenmiyor derken kadınların başkalarına gittikleri için evlenmediklerini kastedmemiştim aslında... Şairler aşka aşıklar hayalperest yaşıyorlar pek yuva kurma taraftarı olmuyorlar duygularına göre hareket ediyorlar ve bu sebeple kendilerine güven olmuyor :))

• paradan dolayı galiba :)

0|0
    0|0
    • Galiba değil kesinlikle diyelim:)

• Bunu da gördüm biz Tuba hanım. bazen bir yürEği bir aşkı değil de salt parayı seçen Kadınlar var

• haklısın..

• kader.. :p

0|0
    0|0
  • Şiir para doyurmuyo. d. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Duygusallik bitince maddiyat ortaya cikinca mantiklari devreye giriyor ;)

0|0
    0|0
  • Ateş karşısında bozulmayan ALTIN, Altın karşısında bozulmayan KADIN, Kadın karşısında bozulmayan ERKEK" Kalitelidir.

0|0
    0|0
  • ilginç :)

0|0
    0|0
  • Para müteahhitte😃

0|0
    0|0
  • siirler kalbi doyurur parada kadinin cuzdanini doyurur sen hiz alisveris yapmayi sevmeyen kadin gordun mu kadin bir canta aliyor 1000 tl sair verebilir mi

0|0
    0|0
  • çünkü şair kadının ruhunu doyurur müteahhit karnını ;)

0|0
    0|0
  • Müteahhitler evlenmesin mi?
    Not : Müteahhit değilim.

0|0
    0|0
  • Şairlik karın doyurmuyor 😂😂😂 diğer türlü kısa yoldan servete konuyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...