ERDOGANDAN ÖNCE TÜRKIYE VE ERDOGANDAN SONRA TÜRKIYE?

Bu video hakkinda ne düsünüyorsunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan

4|1
    4|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu da Erdoğan'lı Türkiye...
    https://www.youtube.com/watch?v=AUhfuLugeBE

Yoksullara yardım etmektense, yoksulu olmayan bir Türkiye yapsaydı keşke Sayın Cumhurbaşkanı...

Gerisi ise reformlar.. 2009 a kadar gerçekten güzel işler yaptı yapılması gerekenlerdi!..

Ya 2009 dan sonra?

1|1
    1|1
  • Saçma bir video, gitmişler bir köy yolunu çekmişler yok erdoğandan önceydi yok erdoğdan sonra böyle oldu mükemmel oldu filan geçin bu işleri bu ülkede kimin ne olduğu çok açık ortada. Cahiller yüzünden diktatörlüğe maruz kalıyoruz. Cahillik zor milletin eğitim alması gerekiyor

1|2
    3|1
  • Ben bir savaş pilotuyum eskiden uçarken bile amerika izin verirdi şimdi tam bağımsız istediğini vuran bir ülkeyiz Anlatmak la anlatılamaz allah ondan razi olsun

3|1
    0|1
  • #RTE Olmasa herkes sürünüyor olacaktı.

2|0
    2|3
  • Güzel olmuş :)

1|0
    0|0
  • dalga geçenlere bakma helal olsun bu adama. ülkemize değer kattı. ne güzel video
    teşekkürler

1|0
    0|1
  • durmak yok

0|0
    0|1
  • Gösterdiğin iyi oldu yutupta bir musallat olayım video ya, yine yalan yanlış şeyler koymuşlar..

0|0
    0|0
  • bunun icin once kimlini acıkla bence

0|0
    0|1
  • Erdogan baskadir yav adami bide sewmiyolarr

2|0
    2|2
  • akp iktidar olamadığından beri 5 gündür ekmeği karneyle alıyoz, kriz var ülkede :D :D

1|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 6

• RTE yokken buralar hep tarlaydı

2|2
    0|2
  • Yaptıklarını kimse inkar etmiyor ama Erdoğan olmadan ülkemiz var olamazmış gibi düşünmekten vazgeçin artık

2|1
    0|0
  • şu hızlı tren , binalar , yollar falan bunlar çok saçma bu bir başbakanın görevidir zaten senin benim verdiğimiz vergilerle yaptı babasının hayrına değil saftirikler !

1|1
    0|1
  • Gurur verici 👏 😎

2|0
    2|1
  • Arapça... Neden?

0|0
    0|0
  • Geliştik de sonuç?

0|1
    2|2
Yükleniyor...