Kursa gitmeden klasik gitar öğrenen var mı?

Kursa gitmeden videolar vs kaynaklardan klasik gitar öğrenmek mümkün mü ? Öğrenilirse ne kadar ilerleyebilir illa kursa gitmek şart mı? Kurs almadan öğrenen var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey için eğitim şart şöyle. Bende gitar için sadece 2 ay kursa gittim daha önce hiçbir enstrüman bilgim yoktu fakat gitarı tutuş olsun oturuş pozisyonu vs. herşey olsun bu temel bilgileri için kursa gitmen doğru bir tercih olucak çünkü yapıcağın bir hata yanlış bir alışkanlık ilerde sorun yaratabilir. Ücretsiz bir kursa gidiyordum zaten halkeğitimin 2 ay sonra bıraktım internetten kendim öğrenmeye başladım 80 liralık gitar ile başlamıştım şu an elimde 1000 liralık gitar var dediğim gibi temel şeyler için git sonrasını keyfin bilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir sürü video var az bir şey de kulağın varsa rahat öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • İstersen öğrenirsin ben 15 günde öğrendim

0|0
    0|0
  • bn evde kendim öğrendim

0|0
    0|0
  • Beste bile yapıyorum artık :) kulak yeterli tabi imkanım varsa eğitim al derim ;)

0|0
    0|0
    • Küçük yerdeyim dogru durust calan yok ders alicak kimse yok :/

• Kursa gitmen en iyisi olucaktie temel eğitimi orda oluyorsun İngilizce de ki gramer gibi dusun

0|0
    0|0
    • Akorların çoğuna hakimim, bağlama da çalıyordum ordan temelim var vakit yok diye bırakmıştım şimdi yüklenip uğraşırsam çalarım diye düşünüyorum :/

• O zaman yapabilirsin sana inanıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...