Sizce istanbulu rezil eden National Geographic mi yoksa kendi insanımız mı?

national geographic'te yayınlanan "dolandırıcılar şehri" adlı belgesel önceki gün istanbul'u konu aldı. bir bakıma Türkiye'yi dünyaya "rezil" etti.

sizce bu konuda hatalı olan biz miyiz yoksa national geographic mi ? Görüşünüz nedir?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Offff bennde izledm gecen ne rezil biseydi o ya

Bence bizimde payimiz var tamam ama cok abartmislar cok sinir oldum

0|1
    0|0
    • sana katılıyorum fazlasıyla abartmışlar. adamlar zaten kötülemek için bahane arıyorlar ne yazıkki biz de o fırsatı onalara veriyoruz

• Aynen

Resmen burasi pislik yuvasi demisler ve o kadar sinirlendim ki izleyince hayir ya o kadar da kotu değil dio insan

Kızlar Ne Diyor 7

• El birliği ile... İnsanımız malzeme veriyor, medya da abartıyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kendi insanımız bu begeseli çekenler istanbulda uzun zaman gözlem yaptıktan sonra çekmişler ...yapacak birşey yok türk milleti sorunlu bir millet ( herkez değil )

0|0
    0|0
  • bizim insanımız o haltları yapmasa adamlar belgesel haline getirmezdi.

0|0
    0|0
  • izlemedim ama eger bole bise varsa ki gosterebildiler,ozaman Turkiye/ istanbul bi oz elestiri yapmasi lazim..

0|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır ne yazık ki!

0|0
    0|0
  • büyük şehirlerde olur öyle şeyler.rezil olduk triplerine girmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • insanlarımız tabikide...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Unutmayın ki o program Madrit,Londra,New York gibi kentlere de gidiyor.İstanbul'a has birşey değildi.Kendi rezilliğimize üzülüp değiştirmeye çalışacağımıza Nat Geo'ya çemkiriyoruz.Madem rezil olmak istemiyosun dünya aleme,o zaman dikkat etceksin kendine arkadaş.Bu kadar açık ve net.

0|0
    0|1
  • Dolandırıcı devletin, dolandırıcı ülkesinde 3-5 turist dolandırılmış çok mu? Adamlar 70 milyonu dolandırıyo aleni, bundan utanmıyoruz istanbuldaki çakallar mı utandıracak bizi...

0|0
    0|1
  • Türkiye yi dünyaya rezil mi etti. şükredelim ki sadece istanbul esnafının turiste karşı tutumunu göstermişler. bi nebze daha iyi. ya gidip doğuda türk erkeğinin kadına karşı yaklaşımı konulu bi belgesel çekip dünyaya izletselerdi napacaktık

0|1
    0|0
  • Doğruya ne hacet.

0|0
    0|0
  • yasalar daha caydırıcı olmalı, turistleri dolandıranlar kendi çıkarları için milletine ihanet etmiş kişilerdir ben onları vatan haini olarak görüyorum rastladığım yerde odunla dalacam, national geographicte fırsat kolluyormuş bizi rezil etmek için

0|0
    0|0
  • Onlar gerçek İstanbul'u ve gerçek İstanbul'un hanımefendi ve beyfendisini çekmedikleri için ben öyle bir şey bilmiyorum, görmedim, duymadım, etmedim!

0|0
    0|0
  • başka birçok ünlü şehirde yapılmış bir belgesel olduğunu duydum.Kasadaki çürük domatesler daha çok dikkat çeker her zaman yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • o programın konsepti öyle zaten. nereye gitseler buluyorlar o tipleri. fark etmiyor. her yerde de varlar zaten ama tabi bizim gibi gelişmekte olan ve yasaların tam oturmadığı ülkelerde daha rahat buluyorlar

0|0
    0|0
  • insan yaşamıyor ki hiç denk gelmedim ...

0|0
    0|0
  • Olan neyse onu yansıtmışlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...