Arkadaşlarıma arabesk dinlerken yakalandım, ne yapmalıyım? Hala asi bir metalci olduğumu nasıl kanıtlamalıyım?

Hemde çok havalı pijler bunlar:((8 herkese yayarlar şimdi.

Benim çok havalı,bir asi metalci olduğumu sanıyorlardı.Led Zeppelin,Uriah heep filan dinliyordum yanlarında.Ben çok asi bir rockçıyım aslında.Ama damar bi'anıma denk geldi,açtım damarı:( :(:(

Ne yapmalıyım? Kendi menzilime çekilip,kendime damar bir ad takıp arabesk mi dinlemeliyim?

Ya da onlara hala asi bir metalci olduğumu nasıl kanıtlamalıyım?Nasıl yapmalıyım bunu?

Aslında arabesk sayılmaz,garip bi tür anlamadım:((8

link

Güncellemeler:
arabesk dinlerkende yagmur yagıyordu,başımı otobus camına yaslamıştım:(((99 Durum vahim genjler:(((8
benimde duygularım var!1!1

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• müziğin tek türüne saplanıp kalmak bence iyi bir dinleyiciye yakışmaz.her şeyi dinleyebilirsin.Kimseye kanıtlamak zorunda değilsin dert etme.

0|0
    0|0
  • bugün bu başlığa bir kez daha bakınca aklıma aha bu geldi :D internette efsanedir bu yazı orada bi cengiz kurtoğlu hikayesi var onu bi oku :D

link

0|0
    0|0
  • 10. saniyede anlaşıldı arabesk bu be :) neyse her metalcinin gönlünde bir arabeskçi vardır onlar eve gittiğinde onlarda dinliyorlar merak etme.. zamanında okulda rock kulübünde black ve death dinleyen yapan gençlerle oturup ismail yk üzerine konuşmuşluğumuz zeki müren dinleyip efkarlandığımız çoook olmuştur :)

0|0
    0|0
  • Dostum sen onu bunu boşver bi psikoloğa görün resmen kişiliğini kaybetmişsin sen özgüven taban yapmış...

0|1
    0|0
  • her insanın eninde sonunda bi duygusallaştığı an vardır arabesk dinler bu bir insanlık ayıbımı yada toplumsal yasakmı saçmalıyorsunuz bazen gençler ben kendimi bildim bileli damar arabesk meyhane tarzı takılırım.sizinde arada dinlemeniz normal çünkü arabesk yaşananları acıları dertleri anlatır kendinizi onun kollarında bulursunuz bu gayet normal.

0|0
    0|0
  • Sen şaka misin? Yada millet ne diyecek diye yaşayanlar dan mi?

0|0
    0|0
  • kendini kalıplarla sınırlama ama haydi metal haricinde müzik dinleme demiyoruz asla ama arabesk de dinleme la cumbur. genç dimağını zehirleme

bişey değil kuşlarda bile kendi suluğunda kendini boğma isteği uyandırabilir bir müddet sonra, seni geçtik hayvana yazık :DDD

0|0
    0|0
  • Lol lol lol ezik...

0|0
    0|0
  • dinlediğin müziği kendini ıspatlamak için mi dinlersin sen

0|0
    0|0
  • Kanıtlaman lazım. Gerekirse bu yolda canını vermelisin.

(Ah bu gençlik...)

0|0
    0|0
  • fazıl say haklı, arabesk yavşaklığından tiksiniyorum ...

0|0
    0|0
  • Bir de ciddiye alıp cevap vermiş ya millet, en çok ona güldüm :))

0|0
    0|0
  • git kendini denize at geri dönüşü yok bunun

0|0
    0|0
  • imkanı yok düzeltemezsin artık

0|0
    0|0
  • neysen osun birşey yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • asi bir metalci olmaktansa asil bir arabesk ci olmayı tercih et bence güzelim :)))

0|0
    0|0
  • kımseye kendını ıspatlamak zorndA degılsın bence ınsan ozgurdur ıstedıgın ıyapar

0|0
    0|0
  • genjler derken ?

kaç yaşındasın la sen ?

0|0
    0|0
  • müslüm dinle o da rock tarzına yöneldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• illa sadece metal dinlemek zorunda değil ki kimse, fazlasıyla metal seven bir arkadaşım arkadaşlarıyla dalgasına gangsta rap açıyor hatta söz yazıp klip çekme çabalarındalar o derece :D bu şarkı ilkokuldan ordan burdan hatıra normalde sevmem bu tarzı ama bu ayrı işte diyebilirsin yani en kolayı :D

0|0
    0|0
  • İsyankar ruhun ergen kişiliğini ele veriyor.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma 2 gün söylerler 3. gün kimse hatırlamaz relax ol en kötü ihtimal bunları dinleyenler nasıl dinlio die merak ettim dersin

not: slow arabesk dinlerim:)

0|0
    0|0
  • Arabesk metal entegrasyonu hayal ediyordum dersin.

"Mesela şu ayağında kundura bir metal tarzda çalınsa ne kadar dikkat çeker düşünsenize" diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • nie öyle bi cabaya giriceksinzki sizi biln blr zatn.

0|0
    0|0
  • Bir kılıf bulursun sen...

0|0
    0|0
    • bulamıyorum,onun için sordum yha:((((8

• Deneysel bir şey yapıyorum de, birisi göndermiş neyin kafasını yaşıyor onu anlamaya çalışıyorum de..Yada sallama ben takmam!

• delisin sen, boşver ben mesela önüme gelen şarkıları dinlerim..

0|0
    0|0
  • gel bi sarılayım sana canım benim :(

0|0
    0|0
  • deki metale degstrcektim yada rock versionunu dusunuodm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...