Edebi yanı güçlü olan arkadaşlar, minik bir değerlendirme alabilir miyim acaba?

Öncelikle iyi geceler. Olmuş-olmamış ya da beğendim beğenmedim gibi basit bir değerlendirme alabilir miyim arkadaşlar?
Edebi yanı güçlü olan arkadaşlar, minik bir değerlendirme alabilir miyim acaba?

Ayrıca etiket kültür & sanat ama buna sanat demek haddime değil. Sadece mantıklı geldi o yüzden koydum. Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Güncellemeler:
Lütfen anlatım bozukluğu, yazım yanlışı vs şeylere takılmayın. Eminim bir sürü kusurum vardır ama derdim o değil. Ayrıca okuyunca anlarsınız, benim bildiğim tek şey "üç nokta" :)

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel cümleler var ama şiir yazan seven okuyan biri olarak basit olduğunu düşünüyorum yani başlarda olduğun belli oluyor bir İsmet Özel-Amentü Naat oku. Şiir dediğin olacaksa öyle olsun. Olmayacaksa da olmasın hiç.

mesela sürekli nokta kelimesini kullanmışsın. bu benim açımdan rahatsız edici.

0|1
    1|0
    • Onlar sanatçı, beni onlarla kıyaslayamazsın. Bu onlara haksızlık olur zaten... Ayrıca şiir çok daha ustalık isteyen bir sanat dalı bence. Bu kriterlerde eleştirilmek istemem açıkçası, zor. Yine de teşekkür ederim =)

• Anlatmak istediğin şey güzel ancak; çok fazla tekrarlamışsın bazı kelimeleri. en azından o sıklıkta olmasa daha şahane olabilirdi diye düşünüyorum..

0|1
    1|0
    • Teşekkür ederim =) Bunu o an yazmıştım. Düzenleme yapacam üstünde ve söylediğini dikkate alacam =)

• Ben herkesin aksine yetersiz buldum seni, klise kurbanisin diyebiliriz sanki

2|1
    1|0
    • Olsun teşekkür ederim :) Yalnız klişeyi açıklar mısın?

• :) olcakti o sondaki :D

• Ahah anladım anladım :) Teşekkür ederim görüşün ve tavsiyelerin için :) İyi geceler

• beğendim.
    wattpad falan kullanıyor musun?

1|1
    1|0
  • Okuduğumda kulaga cok hos gelmiyor yani mesela akicilik ve cumlelerin birbirleriyle bağlantıları yonunden degerlendirdim ama seviyorsan devam et mutlaka yazmaya kendini gelistirebilirsin fena degil

0|1
    1|0
  • Edebi yanım güçlü mü, değil mi bilmiyorum; ama senin gibi güçlü kalemi olan birinin yazılarını okumak güzel.

Şahsen beğendim. Yüreğine sağlık.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok üç nokta kelimesi olduğu için insanı bayıyor

0|1
    1|0
  • Sıraki yazmışsın sıradaki olacakdı galiba orası onun dışında güzel deneme ama neden 3 nokta ona anlam veremedim?

0|1
    1|0
    • Aynen yanlışlıkla olmuş dikkat etmedim sağ ol :) kaybettiğim üç kardeşime yazdım. Ayrıca üç noktanın belirsiz bir yönü var ya... Ondan diyelim :)

• İki nokta o (: belirsizlik değil devamı var anlamına gelir ayrıca herneyse sen üç nokta demişsin bir nokta için senimi kıralım emeğine sağlık.

• ... da okuyucunun hayal gücüne bırakılan yerlerde kullanılır :) Belirsizliği ordan geliyor yani. Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

• benim çok kötü

0|0
    1|0
  • o noktaları bırakanların nokta nokta nokta :) güzel ben beğendim

0|1
    1|0
    • İyi niyetini anlıyorum teşekkür ediyorum :) Ama kardeşlerim vefat etti. Onlara ithafen yazdım yanlış anlama :)

• Allah razı olsun cümlemize inşallah :) Yok dostum dert etme kendine ben anladım dediğim gibi... Mahçup olmana hiç gerek yok. Cümleyi okuduğum ilk saniyeden itibaren farkındayım durumun. Yük etme kendine :)

• Sağolasın Allah cümlemizden razı olsun kardeşim. yanlış anlaşılmak baya zor durumda bırakıyo beni :) arada düşünmeden konuşuyorum sağol anlayışın için hayırlı geceler

Yükleniyor...