Kitapa 30 TL verilirmi :D?

kitap okumaya karar verdim ve uzun süredir bir araştırma yapıyorum kendime uygun istediğim kitapları buldum ancak internetten sipariş verecektimki kitap 33 TL normal mi bu arkadaşlar daha önce kitap almadığım için bilmiyorum var mı böyle pahalı kitaplar ve sizce değermi alınmalımı ne diyosunuz

Güncellemeler:
ilk defa alacağım için bana yüksek geldi fiyatı normal mi bu onu soruyorum yoksa cimrilik falan değil yanlış anlaşılmasın :D
bu arada kitap
jean paul sartre - varlık ve hiçlik
değermi sizce :D

0|0
19|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir adam kendini yetiştiriyor, geliştiriyor biriktirdiğini sana 30 40 liraya veriyor. Bence çok daha fazlası eder kitaplar.

0|2
    0|0
    • Güzel düşünce, tebrik ediyorum...

• yani kitabı alacağım ilk defa olacağı için bana yüksek geldi fiyatı normal mi bu onu soruyorum yoksa cimrilik falan değil yanlış anlaşılmasın :D

Kızlar Ne Diyor 19

• 40 lira verip kitabı bitiremediğimi biliyorum.
    Kitap "Tutunamayanlar"dı, bir türlü kitaba tutunamadık bizde.
    Mecburen yarim bıraktım.
    Yani kitap var, kitap var, her kitaba 30-40 lira verilmez.

0|0
    0|0
  • Tabi normal yaa her sey ates pahasi olmus kitaplarda pahali tabi bence cidden istiosan al ama pahali diosan ikinci elcilerede bak bir istersen

0|0
    0|0
    • yok ya 2. el almam ben aldığım kitap ların bana özel olmasını istiyorum kendi kütüphanemi yapacağım :D

• Ama okudugun kitaplari bir kere okuyup bir koseye birakacaksn yazik değil mi o kitaplara :/

• Kitaba vereceğin para zarar değil kârdır

0|1
    0|0
  • Pahali ama orjinal almak en iyisidir. Cakma kitap alarak, emek hirsizligina, korsanciliga destek verme.

0|0
    0|0
  • Gerekiyor ise ver

0|0
    0|0
  • verilir tabii..

0|0
    0|0
    • yani normal mi bu onu soruyorum yoksa cimrilik falan değil :D

• istanbuldaysan bakırköye bak bir istasyonun ustundeki koprudeki kitapcılara.. yoksa 30tye kıy :)

• yok ankaradayım istanbulla hiç alakam yok :D hiç gitmedim kitapçılarada hiç gitmediğim için internetten alacağım

• Verilid

0|0
    0|0
  • Sartre okuyacaksan paranın yarısını ben veriyim. Sen yeter ki oku. Bende Kayra ve Kinyas'ı alacağım 35 lira.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bana yapacağınız en büyük iyilik kitap önermek benim kitaptan bekledğim kendimi geliştirmesi değiştirmesi özetle ufkumu açması beni bambaşka yapması var mı böyle kitap

• ya bişey sorcam bu kitapların özelliklerini puanını incelediğiniz bir site var mı örnek olarak filmler hakkkından sinemalar. com var kitaplar için var mı böyle bir site

• Hiç bilmiyorum ben direk okuyanlardan soruyorum. bir bakmak lazım.

• verilir

0|0
    0|0
  • Gayet normal daha pahalıları da var Sylvia Plathin Güncelerine 35 tl verdim. Değiyor açıkçası. Hakediyorsa ikinci elini bulamamışsam 100 bile veririm.

0|0
    0|0
    • jean paul sartre - varlık ve hiçlik
      kitap bu değermi

• tamam teşekkürler benimde kitap önerisi almam gerekiyorrdu bu ilk kitabım olcak :D ben kendimi geliştirecek değiştirecek ufkumu açacak kitaplar istiyorum teşekkürler önerileriniz için

• rica ederim ilkokuldan beri okuyan biri olarak kitap zevkime çok güvenirim. pişman olmazsın dediğim kitapları alırsan. rica ederim tekrar. iyi okumalar !

• Aldığın kitaba bağlı, normaldir.

0|0
    0|0
  • Kitaba gore degisir aslinda degip degmeyecegi.

0|0
    0|0
  • Verilir. Daha fazlasını da verdim, veririm^^

0|0
    0|0
      kitap bu değermi ne diosun

• Benim tarzım değil ama kaliteli yazar.

• deger tabıkı ben cok kıtap okumayı sevıyorum netten sıparıs verınce uygun oluyor dıye bır lıste cıkarayıp toptan alım begendıklerımı dedım allah ınandırsın 1.400 tl tuttu bence deger param olsa ogrencı olmasam dırek alırım:D

0|0
    0|0
      kitap bu okudunmu değermi ne diyosun

• valla ben polısıye korku gerılım aksıyon falan okuyorumxd

• ya bişey sorcam bu kitapların çzelliklerini puanını incelediğiniz bir site var mı örnek olarak filmler hakkkından sinemalar. com var kitaplar için var mı böyle bir site

• Tabi normal bir fiyt

0|0
    0|0
  • 75 verdigimde oldu

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|1
  • Başka sitelerden fiyat karşılaştırması yap ayrıca emin ol ki bir kitaba değer için rahat olsun

0|0
    0|0
  • kitabın kalıtesıne baglı :) sabun kopugune verılmez tabı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Verilir tabi. En güzel şey kitap okumak

0|0
    0|0
  • Alinir

0|0
    0|0
  • Verilir.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Pahalıymış

0|0
    0|0
  • D&r sitesinden al veya başka sitelerden daha ucuza geliyor normal ama kitaplar o civarda hep

0|0
    0|0
  • 35 Tl verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...