Sanki Türkiye Kürtlerin Ülkesi Gibi Olmuş?

Hiçbir ırkın üstün olduğunu filan düşünmüyorumda görünen o ki kürt sayısı türk sayısını geçecek gibi duruyor.100 Sene Sonra Belkide Türk kalmayacak. Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onu sen evlendiği halde çocuk yapmayan türk kızlarına soracaksın. Kürtler ve Araplar en az iki üç çocuk yapıyorlar yapsınlar tabi ki türk kızları ise çocuk yapmıyorlar, hamile olanlarda gidip aldırıyorlar. Sana acı gerçeği söyleyeyim 2030 lara kadar türkiye de ki türkler arasında nüfus artışı olacak 2030 lara doğru artış duracak ve 2030 lardan sonra nüfus artışı bitecek tamamen ve türk nüfusu gittikçe azalmaya başlayacak. Böylece anadoluda türk sayısı bayağı düşecek. Türkler ciddiye almıyor bu meseleyi ama durum vahim ben diyeyim türk kızları gidip aldatmaya devam etsinler bakalım.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• türkiyede saf ırk yok zaten herkes kürt türk laz çerkes arnavut zaza dadaş arap bilmemne komplesi karışık. neyin ırkçılığı yapılıyor anlamıyorum

2|0
    0|1
    • Evet saf kesinlikle yok katılıyorum.

• Kürtler nasıl pkkyı desteklemiyor. Siz nerede yaşıyorsunuz pariz demi? Ben bütün kürtler hdp ye oy veriyor demedim ki pkk ya sempatizanı olan veriyor işte. Gerçek Kürtler neyin nasıl olduğunu çok iyi biliyorlar. Senin söylediklerine katılıyorum fakat benim söyledikleriminde elle tutulur tarafı var kesinlikle.

• elle tutulur tarafı yok. leşlerinin kimlikleri ve dinleri belirlenmesin diye yüzlerini ve cinsel organlarını parçalıyorlar. ne biliyorsun kürt olduğunu? müslüman bile değil belki sünnetsiz. tutturmuşlar bir kürt kürt peşinden giden 3-5 cahil de bir şey sanmış olayı. pkk yı destekleyen halkın bir kesimini teröristler dolduruyor bir kesimi de kaçırılıyor dağa. terörist zihniyet arıyorsan bir yerde istanbulun lüks semtlerindeki oy oranlarına bak.

• Saçmaladığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ya tespit yaptım sadece. Kürtler bir doğurmada 5-10-15 Doğuruyor. Ama türkler daha az bunun için böyle düşündüm.

• Kürtler sanki onceden turkiye de yoktuda yeni geldiler gibi konusuyorsun kurtlerde turkler gibi yillardir bu topraklarin vatandasi osmanli torunu. yani turkler bugune kadar yok olmadiysa bundan sonrada olmaz. Tespit yapmak icin biraz ileri gorus gerekli ama su yonde bir tespit gapabiliriz turkiye geleneklerinin tumunu kaybedecek ve yillar sonra amerikadan bir farkimiz kalmayacak hatta dilimizinde yozlasmasiyla turkce diye bir dilde kalmayacak. Kendi ulkemizdeki kardeslerimize bulasacagimiza el ele dış ulkelere karsi savasalim!!

• AsEvet sana aktılıyorum sonunda da benim dediğe geldin bu çok kötü birşey aslında. Özümüzü kaybetmeyelim ya

• Cikarlar icin karakterden vazgecilirse eger sonuc budur

0|0
    0|0
  • bizden çok onlar var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence de öyle olacak. onlar çok fazla çocuk yapıyor ve hepsini sokağa atıyor. serseri oluyorlar işte. en mantıklısı bakabileceğin kadar çocuk yap. gerçi çoğunluğun önemi yok. akıllı tek bir insan koskoca akılsız bir topluluğu yönetebilir. önemli olan iyi yetiştirilmiş bir nesil

0|0
    1|0
  • @İlhan-Evren_ 'e katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Alakası yok reis sadece kürtler hakkını daha çok arıyor türkler biraz sessiz

0|0
    0|0
  • Sesleri çok çıkıyor diye sana öyle geliyordur

0|0
    0|0
  • Off off desme yarami

0|0
    0|0
  • Zaten oyle olacak.

0|0
    0|0
  • bir evde 20 çocuklar. bunların 18 yaşına geldiğini düşün.

0|0
    0|0
  • He...

0|0
    0|0
Yükleniyor...