Ateist Fizikçi Rezil Oluyor?

Videoyu izleyin arkadaşlar

Bence hocanin, "bir ben bilirim, etiketim var" havasinda olmasi kendisini rezil ettiriyor

Güncellemeler:

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Rezillik neresinde anlayamadım, Fizikçi kimliğindeki kişi dinle bilimi bir tutamayız demek isterken diyer arkadas deney konusunda takılıp kalıyor. fikrim Fizikçi ifade konusunda eksik ve böyle bir olaya tahammülü yok zaman kaybı olarak görmüş diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Andavala bak 10 milyar euro harcandı diye ateizmi kabul etmek zorundamıyım l*n kıl kuyruk:/

0|0
    0|0
  • Ateistlik uçak sallanıncaya kadardır

0|0
    0|0
  • Bu Ateistlerde olmasa kim güldürecek beni :D

0|0
    0|0
  • Tamamda, bu Dininizi hala gercek yapmiyor :)

0|0
    0|0
    • Neyse, soruyur gene Cevapsiz biraktim. Caner Taslamanin taktikleri belli, anlayana. Konu, onu kesicek bir noktaya gelince hemen laf salatasi yapip, konuyu baska yerleri cekip, bir Cevap gelmesini engelliyor.
      Bu bir büyük sacmaliktir, kacmaktir.

Adamda bundan Stüdyoyu terk etti, seviyeler yerin altina düstü, ama tabiki yanlis yapti cünkü arkasindan Müslümanlar gelip "Baaakkk Atayiz kactiii gittiii" gibi ifadeler veriyorlar.

Caner Taslamam... akilli tasarim demez, tasarim delileri diyer. Akilli tasarim dese, cünkü dedikleri hersey cökürtüle bilir.

Demek istedigim, adam diyeceklerini, sikistigi zaman tartismayi nasil cevirirse kurtulacagini iyi ögrenmis.

Ondan haric klasik sacmalayan Müslümanlardan öte degil, Sadece Kuran yeterli iddasinda bulunan, Su Ayete bakin, bu Bilimsel gercekler 1400 seneden beri Kuranda yaziyordu diye sacmalayan.

Örnek olarak "Gögü biz genislestik, genisletiyoruz" Ayetini Bigbange baglayan birisi. Sonraki Ayet bunu cökertiyor ama TV'de bunu söyleyemezsin.

• http://www.ateistforum.org/

Al, kayit ol, konu ac ve istedigin soruyu sor. Ister Caner Taslaman iligili olsun, ister baskasey ilgili.

• Bu sitedeki sorulari biliyorum :)

Kardeşim, ateizm aslında big bang le beraber atlantik okyanusunun derinliklerine Titanik'le arkadaslik yapmaya gitti.

En ünlü 20. Yüzyıl, ateisleri; bize evrenin başlangıcı olduğunu kanitlayin inanalim diyorlardi.

Materyalizmde, evren ebedidir , ve 1926 tida evrenin genisledigi bulunuyor; şu an bilim dunyasi teoriyi kabul etmis durumda.

Vs vs, ateislerdeki bilimsel gerçekler değil kafalarini karistiran, inanmama psikolojisi

Neyse, inancina saygi duyuyorum

Yükleniyor...