Genel kültür meselesi?

Arkadaşlar, erkek arkadaşım bugün bana genel kültürün sıfır dedi. Ben nasıl genel kültürümü geliştirebilirim. Yardım edin çok ezildiğimi hissettim. Neler yapmalıyım? Güzel cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunu diyen kişi erkek arkadaş olmaması gerekirdi :S

boşuna uğraşma bu karakter ve merakla ilgili bir şey, Normalde meraklı bir insansan zaten araştırma gereği duyardın. genelde uyumlu insanlar birbirini bulur, böyle çıkıp dolaşıp sevgili olup canları istediğinde ukalalık yapıp küçük düşürmezler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Oku, takip et, anla, düşün.

Bu dördünden ilerlemeye başla sen.

cut.

1|0
    0|0
  • Film izle
    Makale oku
    Kitap oku
    Gündem'i takip et
    Hobi edin
    Sosyal ol.

1|0
    0|0
  • Hayat sadece yemek yeme, uyuma ve cinsellikten ibaret değil tavsiyem bol bol makale oku ve tarihi, siyasi ve politika ile ilgili kitaplar oku ve kendi ideolojini, siyasi düşünceni oluştur. Sadece bunlar değil bir sürü konu var din ve otomotiv konularında da kendini geliştirebilirsin açıkçası ben de karşımda ki kızla herhangi bir konu hakkında konuşmak isterim.

0|0
    0|0
  • Sana öyle demiş ama kendi beyni kaç seviyesinde sordun mu?

0|0
    0|0
  • Konu siyaset mi

0|0
    0|0
    • Hayir din ve bilim

• Din konusu kolay farklilik yaratmak istiyorsan ve gercek bilgiler sunmak istiyorsan cubneli ahmet hocanin videolarini dinle hem komik surukleyici hemde herseye cevap veriyorlar bir kac video sonrasi bilgili olursun vemaatlar hakkinda guclu sozler soylersin.

Bilim konusunuda acman lazim arabalar mi icatlar mi ucaklar mi ya da mucitler mi

• genel kültür çok geniş bir kavram özel olarak hangi konuda eksik olduğunu söyledi konu neydi yani.

0|0
    0|0
  • kpss genel kültür soruları çözerek geliştirebilirsin ;)

0|0
    0|0
  • o sığır seni niye ziyo önce onu sorgulamak lazım

0|0
    1|0
    • Çok üzüldüm öyle deyince gerçekten. İnanılmaz bir durumdu terlemeye başladım :(

• hemen terket başlarının yanında yapar o sığır

• :( :(

• Kitap kitap kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sormak istiyorum size neden acaba bunu dedi çünkü bir insan eğer çok kültürlüyse aynı zamanda zarif bir insandır ve bir kişiyi bu şekilde rencide etmez bence kendini sizden üstün tutmak için demiştir...
    oku oku oku sadece kitap değil her şeyi oku bilginin işine yaraması mühim değil sadce öğren haberleri takip et günlük konulara hakim ol sanatla ilgili kendini geliştir v. s

0|0
    0|0
    • Gerçekten bilgili bir insan. Saygılı. Ama birden genel kültürün sıfır dedi. Çok üzüldüm, teşekkür ederim

• o zaman kendini geliştirmelisin örneğin müzik resim v. s v. s bu iste uzar o konuya ilgi duyman mühim değil ama bir toplulukta konusu açılınca mantıklı bir kaç cümle edebilecek kadar konuya hakim ol siyaset sevmiyor musun sevme ama günlük haberleri oku en azından olaya aşina ol mesela senin dediğin gibi din sen müslümansın fakat diğer dinleri kültürleri de öğren bilgi zarar vermez bir kaç hobi bul kendine estrüman çal ya da başka alanlara yönl spor yap insanlarla adece sohbet etme bilgi alışverişi yapabileceğin insanlarla konuş düny bültenlerini oku magazinel anlamda değil genel anlamda v. s uzar böyle sürekli bilgi topla yani aaa ilgi alanım değil ya da yok dikkatimi çekmiyor deme at beynine dursun bir köşede

• Cok tesekkurler

• gazete kitap oku, müzik dinle, film izle. olmadı kpss'ye çalış

0|0
    0|0
  • Pf. Bilgisiz kültürsüz kız da çekilmez. Helal be hemen söylemiş yüzüne. Kitap okuycan kitap. Belgesel izliycen. Akşama kadar bu tarz benim izlemekle olmuyo.

0|0
    0|0
  • Youtube da oha diyorum ya da yapyap kanalı var onları dinlemek çok zevkli

0|0
    0|0
  • Hangı konuda ezdi seni merk ettm

0|0
    0|0
    • Birden söyledi, konu yok. Mesela din ve bilim gibi

• Utanıcak bısey yok bunda her konuda bilgili olmak zorunda degılsın, ılgılenmıyorum der geçersin oda egosunu senınle mi ölçüyo, onemli olan o konu hakknda bılgısı olan bırıyle fkrlernı paylasp tartsmak bu durumda ezık olan o bence

• Tesekkur ederim :(

Yükleniyor...