Kızlar sanatçı ruhlu erkeklerden hoşlanır mısınız ?

Mesela Karakalem portre çizen, gitar çalan, şiir yazan vs vs. bunun gibi şeylerle uğraşanlar ilginizi çeker mi ?

Güncellemeler:
Normal tipte erkek iicin gecerli soru

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Çeker tabi çekmez desem yalan olur. Eski erkek arkadaşım şairdi bana yazardı cidden de iyi yazardı bir edebiyatçı olarak söylüyorum. Şimdiki erkek arkadaşım kendi yaş grubu arasında ankaranın en iyi gitaristi olabilir ondan iyi çalan görmedim henüz ve resimde de iyidir. Böyle şeyler severim ben yani yalan yok :D buna sporu da ekleyebilrsn bir uğraşı oaln insanlar dikkat çeker genelde biraz da sorumluluk ve irade sahibi olan insanlar olduklarından sanırım ben öyle düşünüyorum :) hiçbiri olmasa bile farklı alanlara ilgisi olsun ne bileyim kitap okusun çok mesela o bile yeter :D

0|0
    0|0
  • Benim beğendiğim tarzdaysa evet :D

0|0
    1|0
  • Evet üretken,yapıcı erkekler daha hoş geliyor gözüme.

0|0
    1|0
  • sadece sanatçı ruhlu olduğu için hoşlanmam sadece + bi özellik olarak görünür gözüme:)

0|0
    0|0
  • kişiliğini severim ilk önce diğerleri özellikleri

1|0
    0|0
  • Karanlık ruhlarla ilgileniyorum!

1|0
    0|0
  • Bayılırım :D

0|0
    0|0
  • Hic hoşlanmam :))

0|0
    2|0
  • kız tavlamak için bişeyler yapmaya çalışan ezik erkektir.. işim olmaz

0|0
    1|1
    • Yok yanlis anladin soruyu normal kendi halinde takilan biri ? Kiz icin degil

• ne alaka bende gitar çalıyorum ama bu yazki piknikte arkadaşlar gitar getirmişler ve en az 5 taş kız vardı vermeye hazır :D elime almadım gitarı. Herkesi kendi çıktıklarına benzetme, gizli !

• kendini öylemi avutuyorsun vermeye hazır diye

Erkekler Ne Diyor 3

• Osuruğunla kuş avlasan olmaz ince detaylar var onlara çalışman lazım

0|0
    1|0
  • Karısına kızına göre değişen birşey bu. Ateş burcu kadınları çok fazla etkilenmez bu durumdan. Ateş burcu kadınları daha çok sert maço vurduğum vurduk kırdığım kırdık erkeklerden hoşlanırlar böyle sanatsal şeylere ilgi duymaz ve ilgilenen erkeklerle ilgilenmezler.

0|0
    1|0
  • sanat önce kendine.alıcısı varsa başkasına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...