Bana kitap önerir misiniz?

Ahmet Batman Kahraman Tazeoğlu gibi kitaplar yazan başka bir yazar ve konuları birbirine benzeyen romanlar var mı? Duygu yüklü kitap istiyorum hatta okurken ağlarsın diyeceğiniz bir kitap var mı?
Ben size önerebilirim mesela okurken ağladığım tek kitap Alexandra cavelius - Leyla :)
Şimdiden teşekkürler 🎈

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk, tam teslimiyet ister, Kendini aşkın kollarına ya bırakırsın ya da bırakmazsın.
    "Bir yanım dışarda kalsın" dediğin noktada aşkı boğarsın. Yok edersin o güzelim duyguyu. Bu yüzden hep cesurların işidir aşk. Kaşışları, yalanları, aptalca oyunları kabul etmez.

Aşk; saf, duru insanları sever. Kafasında binbir tilki dönenler aşkı yaşayamaz. Arınmalısın. En saf, en duru halinle dönmelisinki yaşaya bilesin aşkı. Kısacası sevgilim, sana göre değil bu iş.. senin yolun açık olsun, bırak aşk bana kalsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Klasikleri okudum mu?

0|0
    0|0
  • İncir kuslari , yalnizlik mevsimi.

asirixduygu yukludur ikiside okurke sıkmısimdir dislerimi.

0|0
    0|0
  • Keloğlan

0|0
    0|0
  • Soğuk kahve oku

0|0
    0|0
  • Felatun Beyle Rakım Efendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Cümle kurabilen kitap yazıyor ayol, onları okuyacağına bir Peyami Safa, bir Oğuz Atay okusan ya?

1|0
    1|0
    • Hay ağzına sağlık ya popülarizm kurbanları olmuşlar

• Teşekkür ederim o halde. Aç bir bence yorumlarını yaz beğenmediğin yazarlar hakkında buda benden sana tavsiye :)

• İsteseydim yapardım yavrum

• Elif gibi sevmek. :-)

0|0
    0|0
  • Telefonuma indirip okuduğum güzel olanlar var. Adları şöyleydi : Seninle bir ömre (Serhat Atik), Bir üniversiteli hikayesi (Atahan Başaran) hatırladıklarım bunlar :D

0|0
    0|0
  • Serenad agladigim tek kitaptir

0|0
    0|0
  • Gerçekten berbat kitaplari var bu bahsettigin yazarların. En son şunu okudum bunu öneriyorum sana; Senden Önce Ben~Jojo Moyes
    Bitince konuşuruz yazarsin beğenip beğenmediğini:) tam istedigin gibi😉👍

0|0
    0|0
  • Labirent

0|0
    0|0
  • mehmet ali kılınç günaydın gece, okumadım ama övgüsünü duydum çok
    okuyacağım bende

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Kılınç kitaplarına göz atmalısın...

0|0
    0|0
  • Bukre oku

0|0
    0|0
  • O tarz degil ama senden once ben 'i okumadiysan okumalisin ha ri ka

0|0
    0|0
  • Sarah jio okudun mu hiç?

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna