Osho'nun kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Osho'nun yazdığı kitaplar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir faydalımı kişisel gelişime

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel gelişim kitaplarına para yedirme öyle kitaplar okuyacağına klasikleri oku,siyaset,felsefe,din,tarih ile ilgili kitaplar oku kendini çok daha iyi geliştirirsin kanımca

0|0
    0|0
    • haklısın bi kaç dakikadır düşünüyorum çünkü o kitaplarda aslında savaşın bi parçası gibi geliyo o adam seni kendi istediği gibi yontuyo

Kızlar Ne Diyor 6

• Osho'yu bilmem ama bütün kişisel gelişim kitapları hikaye. Hepsinin söyledii şey aynı yalnızca cümleleri farklı. Kendiniz gelişmediğiniz gibi yazanların gelişimine epey "katkıda" bulunduğunuz da bi gerçek.

0|0
    0|0
  • önce Türk sonra Dünya Klasiklerini bu tür kitaplara tercih ederim herzaman:)

okurken bi gaza geliyosun sonra yine aynı:)

0|0
    0|0
  • Gayet iyiler... Kandırmıyor vaad ederek...

0|0
    0|0
  • Başlamayı çok istedim arkadaşlarım çok övdüler ama kısmet olamadı sanki sıkılcakmışım gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • fak kişisel gelişim

yontulmamış bi hayvanım

1|0
    0|1
    • haklısın bi kaç dakikadır düşünüyorum çünkü o kitaplarda aslında savaşın bi parçası gibi geliyo o adam seni kendi istediği gibi yontuyo

• yaşamının son çeyreğinde, söyledikleriyle yaptıkları arasında büyük çelişkiler yaşayan osho; her şeye rağmen defalarca okunmayı hakediyor. anti-entellektüel ve blake tarzı eko-anarşist kodların, görünmez bir merdiven aracılığıyla, cehennemden, cennete doğru ilerlemesine sahit olmak...sanki ben şimdinin bir parçasıyım, geçmişimden bağımsız.

Edit: Alıntı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kişisel gelişim kitapları saçmalıktır. Yazık o verilen paralara.

0|1
    0|0
  • boş ya bı ıse yaramaz

0|0
    0|0
  • Spiritüalist kitapları boşver

0|0
    0|0
  • Kim o yaw?

0|0
    0|0
  • %100 etkili ve iyi anlatılmış..