Yeni oluşmuş bir grup için kısa/kolay/sert şarkılar (rock,metal) ?

Evet yeni bir grup kurduk 6 şarkı seçmiştik ama hem ses hem de enstrüman uyumunu gerçekleştiremedik gerçekleştirmek için daha basit şarkılar arıyoruz ne önerirsiniz?

Bu arada basit dediysek Duman felan demeyin Nirvana en diptir aşağısı kurtarmaz.Mesela Örnek olarak Symphony of Dest. çaldık ama sesler uymadı birbirine düşünün soloyu çalarken kendimi duymadım sonra durdum herkes durdu ondan sonra soloyu çaldım ve şarkıya devam ettik sıkıntı bu çözmek için neler önerirsiniz?

Güncellemeler:
Mekanı bulduk beyler bayanlar bu hafta sonu 2 saatlik bir çalışmamız olacak inşallah.
Şarkıları hallettik 3 şarkıya yoğunlaşıp alışma/uyum sürecini çabuk geçirmek istiyoruz.

Symphony of destruction-Megadeth

Highway to Hell-Ac Dc

Smell Like Teen Spirit-Nirvana

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Sweet Child o'mine çalın ya en basitlerindendir rahat çalarsınız. Öyle bir sorun varsa stüdyoda da sorun vardır bir de çalanlar yeni başlamışlardır ya da kulakları iyi değildir.Zamanla düzelir o. Sert olarak çok fazla sert dinlemediğimden bilemiyorum ben Dream Theater dinlerim onu da hayatta çalamazsınız diye düşünüyorum, proggresive e girmeyin tavsiyem. Hard rock falan çalabilirsiniz, glam çalabilirsiniz. Guns N Roses falan takılın mesela, (solist çok önemli yalnız) Deep Purple çalabilirsiniz. Eğlenceli bişeyler isterseniz Born to be wild çalın kolaydır. Beatles çalın. Böyle şeyler...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Cranberries- Zombie

0|1
    0|0
  • Scorpions-wind of change

0|1
    0|0
  • Paradise city..kim soluodu aklima gelmio

0|1