Sadece aşk şarkıları dinleyip ağlayan birini düşünün.

...Sizce nedir bu insan...?...Eveeeeeeeeeeett Cevapları görelim...

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• çok aşıktır deliler gibi ve yanlızdır aynı zamanda.herkesin sevgilisi olması ve onun olmaması üzüyordur onu bir an önce karsısına birinin çıkmasını bekliyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sırılsıklam aşıksın... ama işler bir türlü istediğin gibi gitmiyor... bırakamıyorsun...çünkü sen onu deliler gibi seviyorsun... herhalde ağlayacan duygusal kız... :)

1|0
    0|0
  • insanlar " mutluluk " yalanı altında kendilerini kandırıyorlar.hayata devam etmek için insanlar çeşitli şeylerden güç alırlar.mutluluk bunlardan sadece biridir.kimisi acıdan güç alır herhangi biri de başka bir şeyden.kimisi de umursamazlığından.insanların çoğu mutluluğu aradıklarını düşünür çünkü öğretilen budur.çoğu öğretiyi sorgulamadan kabullendikleri gibi küçücük beyinleriyle bunu da sorgulayamazlar.neyse sıkıldım yazmaktan :/

1|0
    0|0
  • link bu şarkıyı dün ilk dinlediğimde gözlerim yaş doldu. içim gittiç hala dinliyorum içim öyle gidiyor ki. duygusasaldır bu kişi bu kişi ilgiyew muhtaç duyar bu kişi yorulmuştur bu kişi önemlidir benim için bea :)

0|0
    0|0
  • Kafayı çekmiştir muhtemel.

0|0
    0|0
  • dengesizdir.. obsesif kompulsif bozukluğu vardır.. çekilmezdir.. benden uzak dursundur..

0|0
    0|0
  • sadece melankolik bir insandir

1|0
    0|0
  • Olur öyle ufakken, tadını çıkar..

link

link

0|0
    0|0
  • Sen aşıksın arkadaş...

0|0
    0|0
  • birine aşıktır ve kavuşamıyordur yada sevdiği bir insandan ayrılmıştır.

0|0
    0|0
  • Arkadaş grubumda vardı öyle bir kız aradan 1 yıl falan geçti şu an hep yalnız ağır sorunlu demektir senin anlayacağın o insan.

0|0
    0|0
  • Normal değildir. Insan bile değildir. Olsa olsa dert küpüdür.

0|0
    0|0
  • aşık karşılık görmeyen yada yeni ayrılmış ve haksızlığa uğradığını düşünen biri

0|0
    0|0
  • sulu göz yani

0|0
    0|0
  • ne var ki bunda.kulağındaki toz gözüne kaçmış.

bknz:kulağının tozunu aldıran insan

0|0
    0|0
  • Düşündüm.. Bir zamanlar bendim :)

0|0
    0|0
  • asık ama karsılıksız delı gbı bırını seven ama lgı gremeyen bırı

0|0
    0|0
  • bu benim şarkılarda tolga tabu şarkıları

0|0
    0|0
  • Ya hiç aşık olmamış. ya da aşkından kahrolmus ve unutmamak icin sürekli aşk sarkıları dinleyen bir tip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Depresyonun eşiğindedir bu insan.Derhal bu şarkıları dinlemeyi ve aşkı düşünmeyi bırakmalı.

0|0
    0|0
  • Piskolojisi bozuktur .s

0|0
    0|0
  • Hayattan zevk almasını bilmeyen insandır.

Kendini bir şeye kaptırmış, diğer güzel şeyleri göremeyen insandır.

Kafayı yemek üzere olan insandır.

Kendi üzerinde hakimiyet kuramayan, duygularının kontrolü altında ezilen insandır.

Dünyadaki en büyük derdi aşk sanan insandır.

0|0
    0|0
  • beyin nöronları ters istikamete doğru yol alandır.

0|0
    0|1
  • Kendine iskence yapmayi seven biri diye dusundum..

Aslinda aklima kendimde geldim ama ask sarkilarinda değilde Ahmet Kaya dinleyip aglarim bole arada :)

0|0
    0|0
  • aşk şarkılarını dinleyince ağlayası gelen bir insan..:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...