Şarkıcı olmak istiyorum fakat korkuyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Merhaba sevgili KS üyeleri. Sizlere bir sorum olacak. Küçüklüğümden beri en büyük hayalim şarkıcı olmak. Çevremdeki herkes sesimi çok beğeniyor. Ve bende şarkı söylerken kendimi hiç olmadığım kadar mutlu hissediyorum. Sahneye çıktığımda insanların üzerimdeki meraklı bakışları anında gözlerimi dolduruyor. Fakat annem destek çıksa bile babam istemiyor. Dinimizce de uygun olmadığını biliyorum. Serbest bir kız olarak yetişmedim. Küçükken oyun oynamak için bile dışarı pek çıkmazdım. Yani anlıyacağınız biraz safım. Müzik en büyük hayalim ama değişmekten korkuyorum. Beni her ne kadar büyülese de içinde ne tür kötülüklerin olduğu da ortada. ben sadece şarkı söylemek istiyorum. Ne yapacağım inanın bilmiyorum. Öte yandan derslerimde iyi ailemin benden daha farklı beklentileri var. Ama ben artık geceleri konser fotoğraflarına bakıp ağlamak istemiyorum nolur yardım edin

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• youtube'da şarkı falan paylaşıyor musun?

0|0
    0|0
    • hayır ama paylaşmayı düşünüyorum

• devir değişti. koy gitsin bakalım. tart kendini. sonra gidersin hayalinin peşinden.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sahneye çıkıp şarkı söyledikten sonra ve biraz tanındıktan sonra daha fazla tanınıp görünmek istiyorsun çok değişik ruh halleri var değişirsin mutlaka ama iyi yönlü ve ya kötü şekilde olacağı sana bağlı

0|0
    0|0
  • Kaç bana. Gruba vokal lazım. :) şaka şaka. Sevdiğin şeyleri asla bırakma pişman olursun.

0|0
    0|0
    • Harika! gitar mı çalıyorsunuz? Bende piyano çalıyorum. Haklısınız bırakmak istemiyorum bu yüzden kafam çok karışık

• Seni mutlu edenler senin dostundur. Benim gitarım beni intihardan alıkoydu. Tek dostum bu. Ailemden bunun kadar fayda görmedim. Seni ne mutlu ediyorsa onu yap. Senin hayatın kimsenin değil

• Arkan olmalı

0|0
    0|0
  • Dinimizce neden uygun degil. Ilk defa duydum da merak ettim

0|0
    0|0
    • Kadının şarkı söylemesi haram. Çok araştırdım bunu

• Haram olan bişeyi yapmayı bu kadar çok istemem bile beni sorguya düşürüyor kötü hissediyorum. Ama içimdeki hisleri bir bilseniz...

• Aile akraba arkadas ortaminda soyle sende. Illa sarkici olucam diye tutturma :) yine mutlu olursun

• bu konuda sana yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • nasıl peki

• tanıdığım bazı kişiler var sesini bir gözden geçirmelerini sağlayabilirim anac bu kadar

• sana sağlam bir arka lazım

0|0
    0|0
  • Olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :) sende kendimi gördüm küçüklüğümden beri en çok istediğim şeydi fakat benimde ailem o yolda devam etmemi istemedi büyük hedeflerim vardı başarıcağıma inanıyordum okulunu okumak istedim ama olmadı iste hobi olarak yaparsın onu dediler bir şey olamazsın o şekilde dediler şimdi bir müzik grubum var en azından onlarla çalıp söuylerken yine mutlu oluyorum sende bunu internet üzerinden yapabilirsin şarkılar yap yayınla istedikten sonra bulunur elbet bir yol

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ! Evet benim ailemde hobi olarak yap diyor. Ama ben sadece bununla ilgilenmek istiyorum.

• İnşallah her şey hayırlı ve dilediğin gibi olur =)

• umudunu kaybetme yeter ;)

• bence her ne olursa olsun istediğin mesleği yap

0|0
    0|0
  • Hayallerini birakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...