Türklerle, Araplar neden birbirlerini sevmez arkadaşlar?

Türklerle,Araplar neden birbirlerini sevmez arkadaşlar? Ayrıca pers'lerde öyle bu 3 millet müslümandır ama birbirlerinden hiç haz almazlar sebebi nedir?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• kurtuluş savaşı sırasında kazık attıkları için olabilir mi

0|1
    1|0
  • Evet tespitin dogru.Bize cok ihanet ettilet ozellikle 1.Dunya Savasinda.

0|1
    1|0
  • müslümanlar kimden haz aliyor ki birbirlerinden alsinlar.

0|1
    3|0
  • Türkiye bir adım gelene 10 adım giden bir millet ...bi sıkıntı varsa bizden kaynaklanmıyodur

0|2
    1|0
  • ırkçılık varr da o yuzden ama bnde cekınıyorum yanı arap olması sart degıl baska mıletten bır ınsanla anlaşmaak hıö arkk olmadı oyle tanıyamam yapamam gbı gelıyo hanıı o yuzden bnde arapları sevıyrum dyemem ama ınsandır candır yanı saygımız sonsuzz

0|0
    1|0
  • haçlı seferlerinde falan haçlılara yardım etmişlerdi misal.

0|0
    1|0
  • Araplari sevmiyorum kendilerini ust millet saniyorlar ,irkcilar, saticilar. Onlar da bizi sevmez , Ataturk halifeligi kaldirdi diye , ahmedinecad hic ankaraya gelmez , istanbula gelir.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim yol göstericim ( peygamber ) seninkisinden daha yüce, hem daha çok haksızlık edilmiş yarışına girdikleri için. Ayrıca dini farklılaştırmaya çalıştıkları için.

0|0
    0|0
    • İslam onlar yüzünden kötü gösteriliyor zaten arapları hiç sevmiyorum.

• Ve birde para bürüdüğü için gözlerini.

• Arapları sevmem 1. dünya savaşında şimdi kafir dedikleri adamların tarafına geçtiler sırf oda değil tarih boyunca sırtımızdan bıçakladılar hep.İsteyenler araştırabilir bizim askerlerimiz kutsal toprakları korurken onlar kuyuları zehirlediler

0|0
    0|0
  • Araplar kaypaktır.

Türkler de kaypakları sevmezler..

Pilavı elle yiyen ve paradan başka her şeyin fakiri olan adamlar bunlar ayrıca..

0|0
    0|0
  • tarihe bakarsan anlarsin aslinda söylenecek çok sey varda neyse

0|0
    0|0
    • yok çok iyi bilyorumda sizinde fikirlerlinizi almak istedim.

• aslinda gerçegi nedir biliyormusun arplar Osmanlinin gücünu islam dünyasinda Türk etkisini kabulenemdiler

• Araba deki sana 1 milyar dinini değiştir. :D

1|0
    0|0
  • aptallıklarından

0|0
    0|0
  • Araplar hem pis hem gevşek.

Adamlar vakti zamanında para için satmışlar bizi. Kuru kuru sevmemezlik yapmıyoruz. Satın alınabilen bi' millet. Sevmem...

Ayrıca kendim de test ettim, kulaktan dolma değil.

1|0
    1|0
Yükleniyor...