Sureklı her ortama gırıp konuşmadan oturmak?

İş yerımde bır ıkı kız var ozellıklede bırı ortamlara gırer ama ağzını bır kelime açmaz konuşmaz yanı onle dınler ama artık uyuz olmaya başladım madem bır ortama gırıyoruz nıye boyle hıc bırsey soylemeden susuyor. Ben genelde sessızlerden korkarım , bu tarz kişilerin amacı nedir? konuşmayacaksan neden gırersın sohbete?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karakteri oyledir ya niye kadinin karakterini sorguluyosun ki

0|0
    0|0
    • cekınıyorum acaba laf dınleyıp bırılerıne mı aktarıyor dıye bıızm ortam da dedıkodu bıraz fazlada.

• hayır kapalı kapılar ardında dedıkodu var ,

• Hahah bu kadar icin rahat degilse almayin canim sizde o kizi odaniza

Erkekler Ne Diyor 5

• girmek istiyorda belki boş bir şey söylemekten çekiniyordur

0|0
    0|0
    • boş konuşma başka bu başka bız emtellektuel konuşmalar yapıyorsuz boş asıl o konusur bırsey bıldıgı yokki, kendını geliştirmmeişler. unıversıtede calışıyorlar ama entel acıdan zayıflar.

• unıversıtede akadmeısyen ama kultur çok zayıf ınsan bır konu hakkında bır fıkır beyan eder yok oda yok hiç birsey yok bılıyorsa bıle vermek ıstemıyor.

• yok bildiğini sanmam ya öyle insan çok kamuda

• gizli ajanlar fbi dan

0|0
    0|0
  • dinliyor diycek kelimesi yoktur konuşturmaya çalış sen nedersin gamze fikrini söylermisin de

0|0
    0|0
    • salak mı o zaman ne bır kıtap ne bır fılm nede sosyal medya ınsan bırseyde mı konuşmaz , sevgılı bulmaya gelınce agzı laf yapar bunların ben sayısız kız arkadas gordum artık bılıyorum bunları.

• olabılrı , ben bu iş yerı yuuzndne paranoyak olacam zaten sonra kardeş. çok acayıp bır yer bırde yanımdakı kız hastalık derecesınde paranoyak en ufak lafta bana laf ıma edıyorsun dıyebılır, başkasında bana laf soktu falan dıyor bende bıraz safım hemen etkılenıyorum o yuzden boyle oldum.

• ne işi bu devlet işimi

• ahah o ne öyle ya

0|0
    0|0
  • Feto hocanın kainleri

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek ki çok sosyaller.

0|0
    0|0
  • Belki ilgisini çekmiyordur konu. Belki konuşmayı değil dinlemeyi seviyordur. Belki bir derdi vardır aklına hep o sorunu geliyordur. Belki kendini rahat hissetmiyordur. Sebebini kimse bilemezki onunla açıkça konuşsana neden böyle yaptığını sor mesela.

0|0
    0|0
    • hep boyle , acaba laf alıyor mu kendınden nıye bırsey vermıyor?

• E yani her sessiz sinsi anlamına gelmeyebilir eğer seviyorsan onunla açıkça konuşmanı öneririm bu yaptığın yanlış çünkü

• soyluyorum zaten sen nıye konuşmuyorsun dıyorum , ne konuşayım dıyor

Yükleniyor...