Dini kitap okumak istiyorum?

Fazla ağır olmayan dini kitap önerebilir misiniz?
-Kuran'ı okudum-

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• ilim iman etmeyi gerektirir diyanet yayınlarından bulabilirsin hem akıcı hem ucuz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Roman tarzında oku bir de. Bülbülün Kırk Şarkısı, İskender Pala tarafından yazılmış, çok güzel bir kitap. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • risalei nur

0|0
    0|0
  • Risale-i Nur , Mektubat-ı rabbani , Büyük İslam İlmihali , Mesnevi , Sahih-i Buhari ve Sahih-i Müslim.

0|0
    0|0
    • Ağır olmayan demiş adam yardırmış :D

• Risalei nur dan hiç bir şey anlamıyorum türkçe değil ki

• Osmnlıca kelimeler var Türkçe yani biraz da anlamak istemek lazım. : )

• Peygamber eEfendimiz`in bir günü kitabı okudum bende çok güzel kitap

0|0
    0|0
  • o halde sahabeden baslayabilirsin cennetle müjdelenmiş daha doğrusu ölmeden evvel cennetle müjdelenmiş isimler var islamda örnek hz ebubekir örnek hz ömer

kuran okuduysan önce peygamberini tanı tanıdınmı sonra ümmetin 2 numarası ebubekiri oku sonra ömeri. böyle böyle devam et. Madem hedefimiz Allah'ın rızası istikametimizde cennet oldugunu iddia ediyoruz o halde bize bu yolda en iyi ÖLMEDEN ÖNCE cennetle müjdelenen insanlar yardımcı olabilirler. Onları taklid edebiliriz yaşamlarımızda.

0|0
    0|0
  • Peki anladinmi?

0|0
    0|0
  • Uğur kosar

0|0
    0|0
  • Turan Dursun - Din bu

0|0
    0|0
  • Rahatça okuyabileceğin bir kitap haram lokma raif clasun bir yazar dı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kuranı okuduysan fazlasına ne gerek var zaten lazım olan herşey orda yazmıyormu

0|0
    0|0
    • Tabiki her şey orda yazıyor ama böyle düşünülse zirvede bırakılıp onun dışında dini kitap olmazdı diye düşünüyorum

• Tabi mealde tefsirde okudum

• ben okumadım hepsini ama sen okuduysan daha fazlada dini bilgiye ihtiyacın olduğunu sanmıyorum çünkü bundan sonra sapkınlıklar çıkıyor ortaya

• ne yönden kendini geliştirmek istersin

0|0
    0|0
  • her cemaatın farklı kitapları var. her biri farklı yasıyor bazı seyleri. ihsan eliaçık biraz farklı gibi sanki.

0|0
    0|0
  • risale-i nur kastamonu lahikası çok süper bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...