Gitti! Geri döner mi, ne yapacağımı bilmiyorum, cevap bekliyorum?

2.5 senedir çıkıyorduk. Sonra üniversiteyi kazandık, o Çanakkale'ye gitti, ben İstanbul'da kazandım. Gitmeden 1 hafta önce ayrıldık. Bana böyle olması gerektiğini, uzakta birbirimizi üzecemizi, derslerimi boşlayacağımı falan söyledi.

Şu anda onun da kız arkadaşı yok, benim de erkek arkadaşım yok. Bana beklememi söyledi ama ayrıyız. Beklemeli miyim, yoksa beni oyalıyor mu? Cevabınızı bekliyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gibi şeyler genelde erkeklerin kullandığı saçma sapan düşüncedir. genelde bunu askere giderken yaparlardı ama demek şimdi okulda işin içine girmiş. Bir düşünsene insanın ulaşamadığı uzak gelir.bulunduğunuz şehirler arada problem yaratıcak türden değil. Bu konuda o kimse hata yapmış. Kısacası bu durum duygu sömürüsü gibi bişeydir. Görünürde senin iyiliğin için yapılmış olarak gözüksede adam kendine yeni ufuklar açmış. Yeni bir çevre yeni bir ortam yeni arkadaşlıklar. Erkek olarak düşüncem beklemene gerek yok ama bitti diyede arayışa girmene gerek yok. ''Nasılsa senin olan bir gün seni bulacak değil mi''

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bu soruyu 3 defa okudum ve erkeğin bu sözleri söylemesindeki tek amacının üniversitedeki yeni çevre yeni ortamin getireceği yeni kizlar düşüncesi bence

üniversitede bir kız arkadaş bulurum takılırım yanımda gözümün önünde olur diye düşünmüş olabilir

seninle devam etseydi üniversitedeki kızlarla ilgilenemeyecek

yada ilgilenen kızlara olumlu cevap veremeyecekti

böyle bir durumu yaşayıp seni aldatmak yerine dürüst davranmayı tercih etmiş

senin beklemekten başka çaren yok

söylediklerinden pişman olur sana dönerse sen düşünür kararını verirsin

onu bu sözünden dolayı pişman etmekte senin elinde

onu affetmek yada affetmemekte

dönerse senindir

dönmezse bir bardak su iç hayatına devam et durumu

istersen bekle ama döneceğinin bir garantisi yok

bunun için hayatına devam et

mutlu olabileceğin sana değer veren birisini hayatına al

onu düşünmeyi ve üzülmeyi bırak çünkü o seni değil kendini düşünmüş

üniversite ortamındaki şanslarını yakalaması muhtemel olan mutluluğunu düşünmüş

sende onu düşünmeyi üzülmeyi bırak

kendini ve mutluluğunu düşün hayatına devam et

0|0
    0|1
  • Ortada bir güven ve sevgi problemi var bana kalırsa. Kendince dürüst davranmış ve yeni ilişkilere başlayabilmek amacıyla kafasını rahatlatmış. Hayatına devam et bence.

0|0
    0|0
  • Asla bekleme bence. 2.5 sene gibi bir zamandir berabermissiniz ve araya mesafe girmesi ona sadece mazeret olmus bence. Seni yeteri kadar sevmiyormus veya ciddi düsünmüyormus, diger arkadaslarin dedigi gibi girdigi yeni ortamlari degerlendirmek istemis gibi geldi bana da. Benim ne arkadaslarim var aralarinda mesafeler olmasina ragmen gidip gelen her fırsatta görüsmeye calisan iliskilerini taze tutan, ohoo. Hic üzülme, saliver gitsin, önüne bak...

0|0
    0|0
  • neyi bekleyeceksiniz? hayatın neler getireceğini mi? bunu kimse bilemez ki o bilsin... sakın beklerken elinizden kaçırdıklarınıza yanmayın sonra... çünkü zaman ters düz ettiğimiz kum saatleri gibi değil... aktığı zaman geri dönüşü yok.

0|0
    0|0
  • gözden ırak olan gönülden de ırak olur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bekleme.araya mesafeler girdi diye ayrılır mı insan..yok bitecekti falan bunlar boş şeyler bitecekse yaşayıp görürsün.

0|0
    0|0
  • Sanırım bu soruyu daha önce sormuştun.Bekle bakalım yeni birini bulmak için acele etme.Kalbinin sesini dinle.

0|0
    0|0
  • yasamadan bilemezsin, ama neden ayri kalmaya calisarak durumdan kactiginizi da anlamis degilim, madem baskasiyla olamiyorsunuz beraber olun.

0|0
    0|0
  • eğer kendisine sana ve sevgisine güvenseydi zaten ayrılmazdı uzaklıklar sevgiyi aradaki bağı daha çok güçlendirir bence beklemen çok saçma zaten senden bi beklentisi olsaydı ayrılmazdııı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...