Diriliş Ertuğrul'u İzliyor musunuz?

13. yüzyılda Ertuğrul Bey ve Alp’lerinin Tapınak Şövalyeleri ve Moğollar’a karşı olan mücadelelerini ve Osmanlı Beyliği’nin kurulma sürecini konu alan, Trt'nin yayınlamakta olduğu Diriliş Ertuğrul adlı diziyi izliyor musunuz? Efekt, (özellikle savaş sahnelerindeki kesme biçmeler), oyuncuların kılıç kullanmaları gibi konularda tatmin edici olmasa da ilgi çekici bir dizi olduğunu düşünüyorum. Özellikle Ertuğrul Bey'in alpleri olan Doğan Bey, Bamsı Beyrek, Turgut Alp'in performanslarının harika olduğunu düşünüyorum. Siz de benimle aynı fikirde misiniz? Diziyi beğeniyor musunuz? Beğeniyorsanız favori karakteriniz hangisi?
Diriliş Ertuğrul'u İzliyor musunuz?

• Hvet İzliyorum
    50% (8)56% (9)53% (17)Oy Ver
  • Hayır İzlemiyorum
    50% (8)44% (7)47% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İki haftadır gayet iyiler turk kanalında böyle iyi görsellik şaşırtıcı doğrusu

0|0
    0|0
    • Benim de çok hoşuma gidiyor ama kılıç kullanımı, kan efektleri falan çok yapmacık. Umarım bunu düzeltirler ve Kurtar Vadisi gibi uzun ömürlü bir dizi olur.

• O konuda evet yapmacıklar şu kafası kopan mankenlerden alınsa kan daha gerçekçi dursa dizi çok daha iyi olur.
      Vadi bunca senedir vizyonda halen daha silah kullanmayı bilmiyorlar bence hiçbir görsellik yok sadece konu ayakta tutuyor diziyi.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır...

0|0
    0|0
  • Hayır İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Efektler rtük yüzünden öyle

0|0
    0|0
  • Türkler ve dizileri çok basit geliyor bu yüzden izlemiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...