Tarihin Arka Odası'nı izleyen var mı?

Evet ne var..Yine ben ve yine izlediğim bir programı sizlerle paylaşıyorum..İzlemek zorunlu değildir..:)

Sadece tarihten hoşlanıp şu an programın varlığı aklından çıkmış olan arkadaşlara hatırlatma amaçlı sordum..:)

Saygılar :)

Ve yine linki :=)

link

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gelen konuğun dinlenebilirliği olabilir, mesela bir ara Semavi Eyice gibi Türkiye için mükemmel bir ismi ağırlamışlardı, fakat Murat Bardakçı'nın bilgi görgüsüzlüğü programı sıkıcı hale getiriyor ve izleyenin kafasını karıştırıyor...

Eğer tarihe meraklı olan varsa bence böyle programları haftalık takip etmek yerine makaleler, tezler, kitaplar, kronikler okusun. Daha rasyonel ve ayrıntılı olur. Bu tarz programlar değerlendirme ve konu üzerine başkalarının fikirlerini duyma amacını ifa edebilir ancak. Zaten gelen e-postalardan insanların içinde ne kadar büyük bir tarihi bilgi çöplüğü taşıdığı, tarihsel bir çürümüşlüğe tabi tutulduğunu görebiliyoruz.

0|1
    0|0
    • Konudan konuya atlıyor bazen. Bu da genelde, konu yeterince ilgi çekici değilse başvurduğu bir yol olabiliyor haklısın..:)

Kitapları ve tüm diğer yazdıklarını da elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum.

E-postalar da korkunç gerçekten :P

• Tüm fikirlerine katılmasam da, genel anlamdaki analizin için sana puanım 5 :d

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaç kez sabaha kadar izledim

Hele Murat Bardakçı

Mail gönderenlere tek tek cevap veriyor ya

Kahkaha ile gülüyorum :))

1|2
    0|0
    • Evet çok eğlenceli..Haklılar ama :)

Fakat benim hoşuma en çok giden yönü, tarihi sohbet şeklinde gerçekleştirmeleri..Bir de ara ara videolar, belgeler yayınlıyorlar ki tadından yenmez.:)

• tarih candır :)

izlenir zevkle...

1|2
    0|0
  • izlemisligim var. murat bardakci kadar ukala ve terbiyesiz erhan afyoncu kadar tutucu ve sabit fikirli iki tipin birbirine cok yakistigi bir program dogrusu. programa figuran gibi alinan kadincagizlara da aciyorum. ayakkabi eskitir gibi eskitiyorlar.

0|1
    0|0
  • bugüne kadar kaçırdığım bir bölümü olmadı ama tv den izlemiyorum reklamlar bayıyor.

0|1
    0|0
  • Murat Bardakçı beni korkutuyor.

0|0
    0|1
  • tarihi çok severim ama bu amcaların üslubu ... ne diyim ... kötü ya. bıraktım o yüzden izlemeyi

0|1
    0|0
    • Bir dönem ben de izlemiyordum...Sonra bir şey oldu..Şimdi bırakamıyorum.:)

• pelin batu'nun yerinde olsam bende uyurdum valla. zaten uyku sorunum var. mışıl mışıl ne güzel olurdu :) eeee sana da geçmiş olsun diyim ne diyim :p gizli 25. kare olayına mı girdiler naptılar. milletin bilinç altına mı giriyolar acaba :p

• Hee..Bilincimin altında geziyorlar şu an..

• Meraklı kedi...var tabiii...Yalnız değilsin..

0|0
    0|0
  • ben zamanında izlerdim çok severim programı

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemediğim için izleyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Evet.. Denk gelirsem izlerim..

0|1
    0|0
    • Ben denk gelmek için cırpınıyorum :P

• İyi de Nosferatu vampir frankenstein ile ne ilgisi var :P

• Bunlarda okült tarih işte.. Birisi ilk uyarlama farkı kel daha çirkin.. Sonraki atası vampir.. Bizdeki karşılığı voyvoda.. Frankenstein benim zevkim o bunlarla komple alakasız.. İşte tarihin arka odasında bu konularıda bu dizgi yüzünden izliyorum..

• ben izlemiyorum :D

0|0
    0|0
  • uyku getırmek ıcın guzel :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Pelin Batu varken izlerdim, komikti oldukca.

1|0
    0|0
  • kardeşim izlerken bende denk gelince izliyorum

0|1
    0|0
  • Mümkün oldukça izliyorum.Hoş bir program.

0|1
    0|0
  • rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Sacma sapan dedikodudan ibaret yaptiklari.zaman kaybi.

Her cuma yayinlanan karadeniz tv de hulki cevizoglu var , bu cuma ilber ortayli da katildi cevizoglunun programina. Gozumu kirpmadan izlerim her hafta . Guvenilir bilgileri baska programlardan alabilecegimi sanmiyorum.

0|1
    0|0
    • Programın saçma sapan olduğu fikrine katılmıyorum..:)

Karadeniz Tv deki programı biri daha söyledi de..Saat ve günlerini biliyorsan yazar mısın :) İnternetten araştırırım gerçi de hazır bilgi varsa da hayır demem :)

• Cuma aksami tam saat bilmiyorum 10 gibi sanirim

• Tamam sağol :) Araştırırım iyice.:)

Yükleniyor...