Ölülerin nabzı çok hızlı atar ne demektir?

açıklama çok açık, Soru detayı yok. (Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene.)

Güncellemeler:
link burdaki muhabbetten gördüm, bir bakın isterseniz...

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• **Aşağıda okunacaklar Kaosa Mütevazı Bir Katkı isimli Murat Menteş kitabının Siyah Köpük bölümündeki konuşmalardan alıntılanmıştır.

'' Merhamet daima şiddetlidir Key, merhametsizliği de ancak şiddetle kovabilirsin.''

'' Sen, yumurtayı balyozla kırmaya alışmışsın birader.''

'' Köpeklerin sığır bağırsağıyla bağlandığı yerde kimse hakikati duymak istemez dostum. Şu anda bizi dinleyenlerin kulaklarını ısırabilmeyi çok isterdim.''

'' Bak ne diyeceği Parry, Marilyn Monroe'nun 6 ayak parmağı olduğunu biliyor muydun?''

'' Demek Norma anormaldi ha? Hah hah ha!''

'' Norma da kim?''

'' Norma Jean Baker, M.M.'nun gerçek adı.''

'' Bunu bilmiyordum.''

'' II. Dünya Savaşı'nın bittiğini biliyor muydun peki?''

'' Sanırım kendimi budala duruma düşürme biçimlerimin bir listesini hazırlasam iyi olacak.''

'' Takma kafana Jay Key, bir ölüden bahsettiğimizi de unutma. Ölüler arkalarından konuşulmasından pek hoşlanmazlar.''

'' Evet. Ve ölülerin nabzı çok hızlı atar. Şahsi tecrübelerimden biliyorum.''

'' Saçmalıyorsun adamım, gerçekten saçmalıyorsun.''

'' Yapılan işin saçmalığıyla izleyici sayısı doğru orantılıdır.''

'' O senin marjinal kuruntun Jay.''

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadar hızlı atar ki attığını bile anlayamazsın gibi bir şey mi demek istemiş :P

0|0
    0|0
  • cevabım insan bazı şeylerden vazgeçtiyse daha cesur davranır hiçbişeyi tınmaz action yanii

1|0
    0|0
  • ölmeden önce kan basıncı düştüğü için nabız hızlanır son hayatta kalma çabaları yani:(

0|1
    0|0
  • Bekara eş boşamak kolay'ın uzak akrabasıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanatsız kuşlar en yükseğe uçar demek.

0|0
    0|0
  • kullanılan yere , zamana , duruma ve kullanan kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
    • haluk bilginer ölümün kıyısına gelindiğinde yaşama arzusu herzamankinden ateşli olur manasında söylemiş olabilir bu cümleyi.

• Yabancı filmlerde ağrlıkta kullanılan death man- ölü adam sıfatlandırlmasından bahsediyorsun demi? Evet bu olabilir...

• ölüler arkaşarından konuşulmasından hoşlanmaz lafına laf sokmak için kullanmış.

0|0
    0|0
  • 40 yillik mezarciyim boyle laf gormedim.haci

1|0
    0|0
Yükleniyor...