Şiir yazdım nasil. ?

Hayat gibi , su gibi ol bana

ekmek gibi şarap gibi bak bana

Bakarken doy, dokunurken sarhoş ol

Ates ol yak , ruzgar olup esenlik ol bana

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Gecenin 3:30'unda şiir yazacak ne yaşıyorsunuz anlamam ki 👍 Ekmek, şarap kısmı dışında güzelmiş ama 👍

0|0
    0|0
  • Basarili degil..

0|0
    0|0
  • geliştirmen gerek biraz.

0|0
    0|0
    • alttaki şiire bakabilirmisin o nasıl olmuş?

• tamam hadi kolay gelsin :) :) @nebibilgir

• eyvallah :)

• Aciktin mi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• uzun zaman oldu kağıdı kalemi elime almayalı galiba uzun zamandır geceleri balkonda bir başıma kalmıyorum o yüzden hem sgaramda var bu gece uzun süre hayalinle başbaşa oturabilirim sen hissetmesende ben hissediyorum her noktanı hayaline sarıldığımda gözlerine baktığımda geceden bile daha karanlık saçlarını okşadığımda anlıyorum çokta uzakta olmadığını benden hatta o kadar yakınımdasınki sanki sol kaburgamın altından çıkıp karşıma oturuyor yokluğun fazla sızlatmıyor yani içimi hep yanımdasın aslında el ele diz dize ve sen ne kadar rahatsızda olsan göz göze çünkü ben ilk gözlerine aşık olmuştum şimdi senin verdiğin bir fotograf var elimde ordaki sen hep mutlu hep hayat dolu bakıyor insanın yüzüne ve gözlerini hiç kaçırmıyor benden beni bilirsin pek süslü püslü şeyler yazmayı söylemeyi beceremem ben ancak düz yazıyla dümdüz hissettiklerimi yazıyorum sana ve yine beni bilirsin hiç bir hayalimi gerçekleştiremedim ben hayallerimi geçtim hiç bir yazımı bitiremedim bile bu yazınında bitmediği gibi hoşçakal kelimesi çok yabancı bana ben hep eyvallah dedim bu hayatta. ben hayalinle mutlu olmayı öğrendim varlığın yokluğun artık bir benim için şafak söktü bu şehirde paketinde dibini gördüm şimdi elimden gelen tek şey gerçeğe eyvallah deyip hayaline sarılıp uyumak bu nasıl?

0|0
    0|0
  • Yani belkisi var

0|0
    0|0
  • nerdesın vallah bıkere vercem hayır deme :D:D:D

1|0
    0|0
  • guzel

0|0
    0|0
  • Abi bence bir kaç yıl yaz sonra yayınla

0|0
    0|0
  • Hersey tamamda ekmekle sarap bir insana nasil bakar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...