Şu soruları yapabilecek olan var mı?

Şu soruları yapabilecek olan var mı?
Allah kahretmesin şu finansmanı ya '''!! Yapabilecek olan ciddi anlamda yardımcı olacaklar yazsın lütfen!!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Opsiyon bir nevi sözleşme maddesidir. Yanı en basıtı su hisse senedini su tarıhte su fiyattan su kosulda alabilirsin demektir. Opsiyon türleri alım ve satım göre 2 ye ayrılır. Alım opsiyonu alan yatırımcı, belirli bir vadeye kadar, opsiyona dayanak varlık oluşturan belirli miktardaki bir malı, finansal ürünü, bir sermaye piyasası aracını veya bir ekonomik göstergeyi , opsiyonu satan yatırımcıya ödediği bir prim karşılığında belilrli bir fiyattan alma hakkına sahiptir. Satım opsiyonu alan bir yatırımcı, belirli bir vadeye kadar, opsiyona dayanak varlık oluşturan belirli miktardaki bir malı, finansal ürünü, bir sermaye piyasası aracını veya bir ekonomik göstergeyi, opsiyonu satan yatırımcıya ödediği bir prim karşılığında belirli bir fiyattan satma hakkına sahiptir.

0|0
    0|0
    • Diğer sorularda sıkıntım Var

• zamanında hep gormustk bunları ama kafada sozeller kalmıs ılk soruda once yıllk faızden hesaplıyıp kalan 2.8 spot faız oranınıda aylıktan hesaplayıp aradakı fark futures vercek ama yap desen yapamam:-)

• Offf off bu 3. senem artık mezun olmam lazım

Erkekler Ne Diyor 3

• Sorular bittikten sonra soranı yapabilecek miyiz?

0|0
    0|0
  • O soruları yapabilseydim prof olurdum

0|0
    0|0
    • Biz Prof olamadık yapabilen var

• Valla kafam çalışıyordu ama okumadım keşke okusaydım belki şu an daha farklı yerlerde olabilirdim. ama eğitimini gördüğüm konular olsaydı basit bir şekilde yapardım. Daha önce 3 sınava girdim 3 ündede sınava çalışmadan sınavı kazandım. E M L kuaförlük sınavı ehliyet sınavı ve özel güvenlik sınavına hiç çalışmadan kazandım

• Yuzde problemleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öğretmen adını kapatsaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...