Uzakta da olsam yanında gibi hissettirmek istiyorum kendimi..

2yıl önce aramızda bir hoşlantı vardı eskişehirde yaşıyor,bense istanbulda.. bir iki ayda bir geliyor.. 2 yıl önce eski sevgilim saldırmıştı cocuga ve ben şuan ondan çok hoşlanıyorum.Ocagın 6sında gelicek.. Arkadasımız var ortak.O benim hoşlandıgımı çıtlatmış Meted enumaramı isteyip aradı,geldiğinde istanbula mektup yazdım buna duygularımı anlattım karşında heyecanlanıyorum dedim.Sonunada rüyamda seni gördüğümden beri uykum var yazdım.Çok hoşuna gitmiş akşamı aradı bnei bu heycanını kaybetme gelicme ben falan dedi.daha gelmesin 40 gün var.. Devamlı mesajlaştıgımız falan yok sizce üzerine düşsem mi yoksa agırdan mı satsam kendimi.. Nası ilgisini daha da çekebilirim.Resim ögretmenliği okuyorum eskişehirin sınavlarına girip orada okumak istiyorum.Geldiginde portresini çizip hediye etsemmi.. Birde gene birşeyler yazsam mı? Uzaktada olsam yanında gibi hissettirmek istiyorum kendimi.. Farklı ne yapabilirim ? :/

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki dünyayı kurtaracaksın bosver gitsin

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• valla mesaj ları sıklaştır biraz ilgilendiğini anlasın kendini ağırdan satma her erkekte aynı tepkiyi almazsın üzerinede fazla düşme ayarında tut abartma yani hoşlandığını belli et ama

0|0
    0|0
  • boşver :) sen nıye mıllete portre yapıyosun dişiliğini kullan sana yapsınlar. ;)

0|0
    0|0
  • Hediye al ve yolla.

0|0
    0|0
  • portre çok güzel bir hediye olur

0|0
    0|0
    • çizmiştim onu zaten ortak arkadaşımız söylemiş.. ben söylememiştim.. Kendisi aradı istiyorum getir onları falan dedi.. bilmiyorum Şimdi mesaj attım dedim gelmene 35 gün kaldı resmen gün saydırıyosun bana dedim.. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• arayı açma şimdilik sık sık olmasa da konuş geldiğinde yüzyüze konuşurken de portreyi hediye edersin oda seninle ilgileniyor belli ki yada ilgin hoşuna gidiyor belli ama çok kendini kaptırma bana kalırsa farklı şehirlerde gerçekten zor :)

0|0
    0|0
  • Varya benımde sevgilim istanbulda , ben eskisehirdeyim tesadufe bak cok zor oluyo :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...