Neden hala böyle bir şey yapıyorum?

6 aylık çok güzel giden bi ilişkim var sevgilimi çok seviyorum ve çok seviliyorum. Bundan 2 sene önce birine çok aşık olmuştum ilk aşkımdı ama o beni yara bandı olarak kullanmış onu o kadar çok sevdimki onu aldatan eski sevgilisini unutmak için beni kullanmış sonunda kendisi de beni aldattı ve ayrıldık. Bazen kendimi onun profilinde buluyorum facede. Yıllar önce paylaştığı şarkıları tek tek dinliyorum demek o kızı böyle sevmiş diyorum. Bu onu hala sevdiğimden değil yanlış anlaşılmasın hazmedemediğimden midir nedir artık bilmiyorum yinede kendimi suçlu hissediyorum sizce ben neden böyle bişey yapıyorum inanın cevabı kendim bile bilmiyorum ..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü unutamamışsın.

1|0
    0|0
    • evet unutulmuyor ama sevmiyorum geri dondu kabul etmedim cikardim hayatimdan ama unutulmuyor.

• aminnn:) evet kendime ceki duzen vericem bundan sonra cunku bende hic rahat hissetmiyorum sucluluk duyuyorum.

• Duymalısın.

Erkekler Ne Diyor 4

• unutamamış ta olabilirsin seni terkedişini hazmedememişte olabilirsin yaşadıklarınız nedir bilmiyorum ama sen biraz melankoli yaşıyosun bu aralar ...

1|0
    0|0
    • evet unutulmuyor ilk olmasinin da etkisi var bunda. dedigin gibi bu aralar melankoli yasiyorum gerci normalde de boyleyim ben :) cok sey yasadik .. bazen eski gunler geliyo aklima cok kalbim aciyo. ben onla buyudum tam 4 sene boyunca platonik olarak sevdim. onu sevdigimi bilmiyodu bile. cocukluk anilarimda her yerde o var bu sehirde her yerde izi var.. unutmak imkansiz sevmiyorum da ama insan ozluyor iste yasanilanlari eski gunleri falan.

• alışılmışlıklar var yaşanmışlıklar var, paylşaılan şeyler özleniyo bu doğal , mesaj bölümüne yazarmısın dertleşiriz.

• egosal bır duygu

0|0
    0|0
  • Unutmak okadar kolay değildir.

0|0
    0|0
  • Çünkü insansın

çünkü sevmişsin

çünkü yara almışsın

çünkü üzülmüşsün

çünkü içinde bir umut olmasa da onu merak ediyorsun.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni çıktıgın cocukla en ufak bir atışmanızda o gelır aklına. Bazı hareketlerını aynı ona benzetirsin. Bende yasadıgım için biliyorumbütün bunları. Ve benimde 6 aydır cıktıgım var senin yasadıgının aynısı desem yalan olmaz. Ama kendini simdilki sevgiline veririsen odan baska ugrasıcak birseyin kalmazsa unutursun. Bazen benimde aklıma geliyor ama artık acıtmıyor ve zamanlada aklımdan siliniyor. Sureklı bu konuyu kendine acarsan o yara hıç ıyıleşmez. Onun adındaki insanlarla goruşme facende engelle onu yok say... benim düşüncem bu.

Allah sabır versin sana

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim. facede engellemek istedim ama yapamiyorum cunku artik sevmesemde insan ilk oldugu icin birazda, unutamiyor merak ediyor.

• Açtım canım :)

• ekledim canim :) simdi cikmam gerekiyo ama ne zaman istersen mesaj atabilirsin konusuruz :)

• bence aldatıldığını hazmedemeişsin ama yeni sevgilinide sevdiğini düşünmüyorum onu sevsen diğeri aklına bile gelmezdi

1|0
    0|0
    • sevgilimi seviyorum :)

• ins cikar benim de ummadigim anca cikti karsima :)

• inşş canım ya böle kimse olmayınca daha çok büyütüyorsun gözünde

• bende yaşadım bunları gerçekten çok zor. Arkadaşlarım yolda gördüklerinde bana söylüyorlar ben umursamıyorum fakat eve gidince düşünmekten kendimi alamıyorum nasıl birşey bende anlamadım... Çok kalbimi kırdı ben kıramadığım için sustum hiç bir zaman kötü bir söz söylemedim ama ayrıldık ve aldatıldım bende ara ara bakıyorum facebook'una unutamadım sadece alıştım ve hazmedemiyorum zoruma gidiyor bu kadar sevdim karşılığına bak anası satıyım diye falan..

0|0
    0|0
    • evet aynen oyle bende unutamiyorum ilk oldugu icin ama vazgectim hayatimdan cikardim sevgilimi seviyorum

• şu söz hep hoşuma gitmiştir:

Hatta bir başkasını bulup unutursunuz. İnsan böyle bir varlıktır işte, unutur acıya dayanır.

• guzel bi sozmus :)

Yükleniyor...