Gölün karşısındaki evinizde bir sır saklasanız bu ne olurdu?

Arkadaşlar yazdığım kitabın konusu belli. Özet geçeyim. Esas oğlan gölün karşısındaki evinde bir sır saklıyor. Kimsenin oraya geçmesine izin vermiyor. Ailesine ölmüş süsü verilmiş. Siz bu evde bir sır saklasanız bu ne olurdu? Kimi saklardınız nedeni ne olurdu?

Güncellemeler:
Oğlan psikopat değil gayet iyi yürekli mert bir çocuk. Ailesiyle ilgili bir sır saklıyor. Çocuğun babası 14 yıldır kayıp. Annesi mecbur kaldığı için pislik herifin biriyle evlenmiş. Adam kadına şiddet uygularken kadın onu kaza ile öldürüyor. Burada hem o adamın cesedi var hem de öldü sanılan ama delirmiş olan annesini saklıyor diye düşündüm ben. Kadıncağız hapse girmesin diye. Ama geliştirmeliyim çünkü sarmadı. Daha farklı birşeyler lazım. Lütfen yardım edin

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Cesedi ve delilleri saklasa,
    2-Ailenin kendine ait bir hazinesi veya degerli bir kitap, parşömen, kılıç... Cogaltilabilir.
    3-Babasi kayip ise ve bunu oglu biliyorsa o evde ışınlama, tarzinda bir esyanin oldugu ve babasinin bunun yuzunden kayip oldugunu dusunuyorsa ve bundan kimsenin bir haberdar olmak istemedigi dusuncesine kapildigi veyatta cesedi oraya koyarak yok isinlamayla yok etmesi...

Bilim kurguda izlemem ki niye boyle birsey geldi aklima anlamadim :-) kafam bu kadar calisti ne yapalim af buyur :-) sakin bir zamanda soylersen nirvana dusunce yapisina ulasirim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öz kardeşinin cesedi.
    Dedesinden kalma hazine sandığı
    Sülalesine bin yıl kadar yetecek bir lanet saklıyor olabilir. o da o lanetin yayılmaması için lanetlenmiş birisi olsa gerek bu durumda...

Not: Bu bilgiler senaryolar, ALEMİMBEN üyesi tarafından kurgulanmıştır. Kopyalanamaz ve çoğaltılamaz..

1|0
    0|0
  • Evin bahçesi, karanlık ruh halimin doruğa ulaşıp kişiliğimin bölündüğü vakitlerde öldürdüğüm onlarca insanın cesedi ile dolu...
    Bu benim sırrım ve işte bu yüzden kimsenin sırrıma ayak basmasını istemiyorum.

1|0
    0|0
  • sır saklarsam kesinlikle. ailemin ölüm sebebidir:)

1|1
    0|0
  • Neden göl karşısı özellikle su manzarası olsun diyosun yani :D

1|0
    0|0
  • olaya şahit olan sevgilisi olabilirdi,
    tüm bunları yapmasını isteyen asıl kişi ya da varlık orada olurdu,
    ailesine ölü süsü vermiştir ama belkide onları daha kötü birşeyden korumak için yalan söylemişti ailesi orda kalıyordur.
    aklıma akşamın 16:35 inde bunlar geldi ancak:)
    başarılar dilerim kitabında

1|0
    0|0
  • Esas oğlan ne iş yapıyor ailesinin öldüğünü söyleyenler mi var yoksa kendisimi ailesini öldü gibi gösteriyor

1|0
    0|0
  • çok amerikan filmi izlemişsin belli. sır , cesetlerin arasına hapsedilmiş cok güzel bir hatun olurdu. adam psikopat annesiyle babasını öldürmüs sallanan sandalyede cesetleri var. kızı ise bir odaya hapsetmiş. her gün uğrayıp yemek veriyo ve o iğrenç gülüşüyle kıza yanasmaya calısıyo. ama kız vermiyo tabii. o da tokat atıyo falan gidiyo. böyle mal bir hikayeye böyle bir gidişat giderdi ok by:d

0|0
    1|0
  • ne uydurup duruyonuz arkadaş ya :D sakladığı şey babasının cinayet işlediği ceset olsun. kemiklerini saklıyodur :D

1|0
    0|0
  • Yatalak anne bab mı? Ama bence eski karısı olsa daha zevkli olurdu bebekleri ölü dogar ve kadın delidir. Oraya saklar ona aşık ama o deli. Jdhdbd

1|0
    0|0
  • O adam ERKEKLİĞİNİ kaybetmiş olsun :S :(

0|0
    1|0
  • Aslında evin icinde bir sır yoktur, evin altina gömülü bir sır vardir 😈

1|0
    0|0
  • Ceset saklarım.
    Ne kadar nefret ettiğim adam varsa gırtlaklarını ekser kafalarıyla bedenlerini ayrı yere gömerdim :)

0|0
    2|0
  • kendimi saklardım

0|0
    1|0
  • Dexter usta

0|0
    1|0
  • Bu kurgu tutmaz. kısır bişey. olayı sınırlamışsın baştan. yatar

0|0
    1|0
  • Filmin birisinde adam evinin bahçesinde ceset saklıyordu cesedin üstünde çeşme ve her gün oradan sülfürik asit döküp cesedi yok etmeye çalışıyordu ama cesedi yok etsen de dna toprağa işler..

0|0
    0|0
  • aile bireylerinin mumyalanmış yüzleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Haricimdeki herkesin bir şekilde kitap yazıyor oluşunu düşünürsem eğer en karanlık cinayetlerimi saklardım fena olur yaklaşırlarsa...

1|0
    0|0
  • Kiz kardesi ölmus onu sakliyor olabilir ya da tarihi bir sey olabilir

1|0
    0|0
  • Sevdiği insanları öldüren bir psikopat olsun ve hepsinden bir parçayı evde saklıyor olsun. Mesela birinin kulağı birinin eli falan. Bunları kavanozlarda isimler halinde tutsun. Uuuuu

1|0
    0|0
    • seninle benim içimizde bastıramadığımız bir cani var sanırım:))) bende senin yazıdığına çok benzer birşey yazdım:)))

• Bakarsın bir gün gerçeğini yaparım :D

• seçim Oylarını saklardım özellikle emanet oyları :) neticede emanet bende dursun dimi barajıda n.. geçerlerdi amacıma ulaşırdım... :) :)

1|0
    0|0
  • Kadınlara tecavüz ettikten sonra öldüren ve sonra saçlarını ve ellerini kesip koleksiyon yapan sapık ve seri katildir esas oğlan:)

1|0
    0|0
  • çocuğumu saklardım :o

2|0
    0|0
  • Ceset :D

1|0
    0|0
  • Birini öldürmüş olsam mesela

1|0
    0|0
  • bende kitap yazıyorum sırrım olsa olsa cinayet günlüğüm olurdu

1|0
    0|0
  • Minik parçalara ayrılmış kokmasın diye tuzla bezenmiş insan cesetleri ve duvarda asılı iskeletler.
    Bazı yakışmış insanların külleri de cam kavanozlarda koleksiyon haline getirilmiş.
    Dişleri sökülmüş kafatasları.
    Ayrıca dişlerden yapılmış kolye ve bileklikler 😊

0|0
    0|0
  • Cizdigi milyonlarca resimler.
    Degisik resimler..
    Ya da Narniyaya cikan Kapi.

1|0
    0|0
  • ceset saklasın bence. sevgilisini çok sevdiği için öldürmüş olsun. çok mantıklı

1|0
    0|0
  • Ceset

0|0
    0|0
Yükleniyor...