Bir Game of Thrones karakteri olsaydınız hangi Game of Thrones karakteri olmak isterdiniz?

Bir Game of Thrones karakteri olsaydınız hangi Game of Thrones karakteri olmak isterdiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 33.media.tumblr.com/.../...cr6yyL1se9fcoo1_500.gif

Olenna Tyrell :) Evet biraz yasli ama bence dizideki en zeki kadin

0|0
    0|0
    • Ben karakter olarak seni daha çok StannisBaratheon ile öözdeşleştirmiştim ama:))

• yaaaa yapma 😂😂😂😂😂

• Şaka yapıyorum:) dizide görülen karakterleri baz alarak yanıtladın sanırım yoksa adı geçen kişileri de hesaba katarsak uğruna savaş cıkan kadınsın:)

• Ejdarhalarin annesi 😍

0|0
    0|0
    • sansa olma da :)

• Ya Sansa'ya laf etmeyin o çok asil. Ben daha 4. sezondayım gerçi ne oldu kıza ya

• @dderyadeniz 4. sezondaysan söylemenin sakıncası yok biliyorsun kızın tüm ailesi öldürüldü ve her gün onları öldürenlerin yüzüne gülmek zorunda daha ne olsun. Bir de kral ya da prens ile evlenip prenses/kraliçe olmak istiyordu. En son Joffrey kendisinden vazgeçince yakışılı loras tyrell ile de evlenmeye razı oldu ama giittiler cüceyle evlendirdiler tamam tyrion için iyi biri denebilir ama sen bir cüce ile evlenmek ister misin? 5. sezonda da ramsay bolton denen p*ç ile evlenmek zorunda kaldı ki joffrey bile bu adamın yanında melek gibi kalıyor daha ne olsun bu arada bu bencemi de okumanı isterim belki ilgini çeker :D www.kizlarsoruyor.com/.../a51731-gulduren-game-of-thrones-capsleri

• Onların hiçbiri olmak istemezdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...