Son 3 yılın en iyi filmi sizce hangisi?

son 3 yılın en iyi filmi sizce hangisi korku , komedi , aşk , macera vs gibi en çok etkilendiğiniz filmlerin isimleri.

fikrini ve düşüncesini paylaşan herkese +1.

0|0
913

En İyi Kız Görüşü

• Buna 12 gün sonra cevap vermek isterdim de Hobbit : An unexpected Journey 14ünde geliyor çünkü. :D En iyi film olarak karar veremedim, Inception çok iyiydi, bu yıl çıkanlardan Total Recall u da beğendim, 2011 den limitless da çok iyiydi bence.Black Swan ı da unutmamak lazım, iyi filmdi, Social Network de öyle. Son 3 yılda çok güzel filmler izledik, seri filmlerini beğenemedik (bkz Ghost Rider 2 ve Resident Evil 5 ) ve Tıvaylayt gibi bir rezaletin tehdidi altında kaldık. Neyse, güzel filmlerin kazancıyla Hobbit e doğru yolumuza devam ediyoruz <3

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• rebuke ye katılıyorum twilight :)

1|3
    1|2
  • aynen bende fall88 ve rebuke ye katılıyorum twilight.. hemde bütün serisi..

1|1
    1|2
  • film olsun çamurdan olsun seviyorum yaa :D bi emek bir fikir bi çaba var hepsinde..tamam bazıları beklentilerimizi karşılamıyor ama sonuçta farklı bi açıdan da baktırıyormu bize evet :) FİLM CANDIR :D

0|1
    0|1
  • komedide sağ salim süperdi...

1|1
    0|1
  • Titanların savaşı güzel filmdi ya

0|2
    0|0
  • Fetih 1453

0|2
    0|0
  • kronolojiye gore takip etmiyorum sinemayı

qtarocan beni döver bu konuda :(

0|2
    1|1
  • normalde twilight serisini ne izledim ne kitabını okudum ama geçenlerde öylesine son filmi olan şafak vaktini izledim, çok güzeldi

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 13

• twilight diyenler - vampir sizin yılışık gönül oyunlarınıza alet edilmemeli.

1)vampir insan kanı emer,ölü oldukları için vicdani bir refleks geliştirmeleri gerekmez.

2)lanetlidirler, güneş ışığında parlayan şey vampir değildir, dudağında parlatıcı yüzünde sim olan balık etli düğün eşrafıdır.Saçları 60ların kont draculasına benzer ondan karıştırmışsınızdır.

3)vampirlerin kendi kimyaları zaten bellidir, herbirine twilight serisinde yapıştırılan x-menimsi özellikler çocuklara ucuz roman satan kadının senaryo kabızlığından gelmektedir.

vampir filmi izlemek isteyen

-love never die & -interview with the wampire ı izlesin.

twilight saçmalığının da içine tüküreyim.

Cloud atlas- vizyonda şu an, yeni izledim ve mükemmel buldum

0|2
    0|1
    • 6 farklı hikaye, 6 farklı zaman dilimi, anlatım tarzı, kurgusu, oyunculukları (evet tom hanks olayı bitirmiş) müzikleri ve en önemlisi anlattığı fikir bakımından son yılların en iyi filmiydi. Bilim kurgu sahnelerinin görselliğinden falan hiç bahsetmiyorum zira her çağın kendi dokusu çok iyi yansıtılmıştı.

• Teşekkür Ederim +1 :)

• inception filmin dibi...

0|2
    0|1
  • skyfall guzeldi

alacakaranlik safak vakti guzeldi

evrenin askerleri 4 guzeldi

Koruyucu guzeldi

cehennem melekleri2 guzeldi

siyah giyen adamlar3 guzeldi

Aclik oyunlari harikaydi

0|1
    0|0
  • Cloud Atlas'ı izledim aşkı anlatıyor ama bir Evim Sensin değil <3üç

0|2
    0|0
  • inception...

0|1
    0|1
  • yüzüklerin efendisi 1, 2, 3 ...3 yılın değil tüm zamanalrın

1|2
    0|1
  • inception inglorious bastards belki 3 yildan fazla olmustur

0|2
    0|1
  • The Tree of Life

Cloud Atlas

Ve daha gösterime girmeyen Django Unchained.

0|2
    1|0
  • süleymanın mülkü

0|1
    0|1
  • ayı teddy güzel bir komediydi :D

0|2
    0|1
  • O kadar çok film izledim ki,hepsinin adı birbirine karıştı

1|1
    0|1
  • fııgth clup ve inception