Sevgilisi var ama bana bakıyor. Şarkıların günahı yok. Acıtan sensin içimi.

Bütün şarkılarda o aklıma geliyor. Sevgilisi var ama bana bakıyor. Nasıl bi şerefsiz hala çözemedim çıktığı kıza yazık. Unutmam gerek değil mi? canım dan bi parça koparcasına unutmak :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan Hayatında Bir Kere Aşık Olmaz İnsan Hayatında Bir Kere Sevmez .

Bilmeli Bazen Vazgeçmeyi

Yetinecek Kadar Da Yoksa

Zorlamamalı Geleceği

Işık Yoksa Tropası Da Yoktur

Bilmeli Bazen Vazgeçmeyi

İsteseydi Senin Gibi Belli Olurdu İsteği .

1|0
    0|0
    • O ne istiyo biliyo musun ? Bir kalpte iki kişi. Yani İmkansızı. Yani şerefsizliği. İnsan hayatın da 1 kere aşık olur diğerleri yanılma fasa fisodur.

• Ben sana demedin demedim ki yazdığın söz yazı her neyse doğru. Ben zaten bunları yapmaya çabalıyorum ;)

• :) İnkar Etme Yalvarırım Sende Sevdin Beni Bir Zamanlar :) Espri Bi Yana Dedinya İnsan Bi Kere Aşık Olur Gerisi Fasa Fisodur Diye :) Faso Fiso Olmicak İşte Ve Şunu Da Söylim Senden Aldığım Elyantirik Çok Güçlü Yani Güçlü Bir İnsansın Kim Bilir Belkide Başak Burcusun Ama İnanıyorum Sen Ustaca Sıyrılcaksın Olumsuz Hissiyatlarından :)

Erkekler Ne Diyor 3

• etme bulma dünyasıdır burası. asıl o kişide ama birazda sizde. eğer sevgilisi varsa siz uzaklaşın. eğer yakınlaşırsanız bir gün o dediğiniz kız yerinde siz olursunuz.

0|0
    0|0
    • Senin yanına gelip beynine limon sıkmak istiyorum mk. Sevgilisi olduğunu tamda seni seviyorum demeye giderken öğrendim. Mk onun yüzünden okula gidemiyorum. Sevgilisini görünce ağlıyorum onu görünce başımı yerden kaldıramıyorum. Burda benim tek suçum ondan hoşlanmak. Buna etme bulma dünyası değil adaletini skym dünya denir.

• böyle agresif olarak tanımadığınız kişilere hakaret ederek olmaz bu iş. dünyayı sadece sevdiğinden ibaret görerek te adalet beklenmez. size kolay gele

• 1) buraya gelip beni tanımadığın halde suçu bana da yüklemen senin saçmalığın.

2) Agresif bi insan değilim, olmam da fakat şu durum da bana ters gelen her şeye bende tersim ;)

3) Dünya sevdiklerimden ibaret benim için sevdiğim değil dikkat et. Ben sadece onu sevmiyorum anam, babam , bacım var ondan önce gelenler. Farklı düşünüyosan saygılarrr...

4) Dünya adaletli mi ? Karnı aç olduğu için ekmek çalan adama 12 yıl hapis. Tecavüzcüye tahliye. Sen adalete bu diyorsan bilmiyorum artıkkk...

• ben halini anlarım:)

0|0
    0|0
  • şarkılarda kabahat yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kötü bi durum anlayabiliyorum ama senin sevgin öyle birine verecek kadar basit değil unutmaya çalış dile kolay kalbe zor ama yapcak bişey yok :(

0|0
    0|0
    • Haklısın hem de çok. Ben onu sevmek zorunda değilim hak etmedim hiç birini. Ama unutmak zorundaym. Diyelim o kızdan ayrıldı hiç bir şey değişmeyecek ki ben o kzın göz yaşı dökmesini benim çektikleri çekmesini istemiyorum. Her gün banja beddua etmesini adımı nefretle anmasını hiç birini istemiyorum Bu kadar çok şeyi hayatıma alamam, ama zor olsa da atabilirim. Yaşadığım tüm yalanları silebilirim inşallah. Çünkü yalanlar yok olmalı ki dünya tertemiz kalsın.

• belki de duygusal boşluktasındır ondan bu kadar canın acıyordur kendine bu kadar yüklenme acının dibine batma bu kadar sonra çıkması daha zor oluyor :( Bide şu boyutu var bu çocukla çıksan bile o kızın üzüntülerini göz ardı edip bu çocuk seninleyken bile başkasına bakma potansiyeli olan birisi onlayken yapan seninle mi yapmıycak, kendine biraz zaman ver unutmak istiyorsan unutursun ama birden olmaz gönül işleri zordur ya rabbim yardımcın olsun :(

• Duygusal boşluktayım evet ama hep orada kalmayacağım. Bu çocukla aramızda bir şey olamaz olmamalı zaten. Benle çıkarken de başkasına bakacak belki de. Ben dayanamam da böyle şeylere. O kız nasıl dayanacak. O kız naptı bana beni tanımıyo bile alamam onun ahını. Göz ardada edemem. Belli ki seviyo belli ki mutlu bana eyvallah demek düşer. Çekip gitmek düşer. Koyuyo evet fazlasıyla hem de ama ben insanlara onun yaptığı şerefsizliği yapamam. O kızı onu sevdiğini bile bile elinden alamam.

• Senle sevgılı oldgunda da baskasına bakar o merak etme sen

1|0
    0|0
  • sevgilisi sen de olabilirdin. o kız da zamanla anlar ne cins biri oldugunu,tez zamanda inşallah..

1|0
    0|0
  • Çoktan unuturdum ben seni, çoktan

Ah bu şarkıların gözü kör olsun

1|0
    0|0
    • Başlığı oku derim :)

• aynen öyle yap

Yükleniyor...