Evde hasta yatarken kimler soft kitty gibi şarkılar ya da özel muameleleri sever? Nelerdir bunlar?

Evde hasta yatarken kimler soft kitty gibi şarkılar ya da özel muameleleri sever? Nelerdir bunlar?

Yani hastalık ritüelleriniz var mı, varsa nelerdir?

Peki kim söylesin istersiniz sizin soft kitty inizi ya da her ne seviyorsanız?

link

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Sheldon bana söylesin.

İçecek olarak da tavuk bulyonu sıcak suyun içine atıp getirsin.

0|1
    0|0
    • Oylece icilir mi o mk? Sheldon i gorursem soylerim ama not ettim

• ''Howard sen kendi işine bak senin kafan pek basmaz bunlara'' :)

• Ahahah evet :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben sevmem , rituellerimde yoktur , kimseyi istemem yanımda yamacımda , sadece uyumak isterim , bir tek su alırım yanıbaşıma o kadar ...

0|1
    0|0
    • O ne la mumya gibin halime?

• Sana zaten buluncak olanin cesur ve en asil duygularin insani olmasi lazim seyime :))))

• :)) çok kibarsın

• Çok şeker değil mi ya <3

Bu arada soran engellediği için yorum yazamamıştım. O kadar eksi avına çıktım ama bulamadım hain gizliyi.

0|1
    0|0
    • Aynen. Soran kim ya niye engellemis dossill i kim engelleyebilir :)

• Cekemeyenlerimiz var muridem bu da yillar sonra tarih kitaplarinda destansi sekilde yer almamizi saglayacak ilkler olarak<3

• Kıskanç gizliler :(

• evde hasta yatağında flash tv sarı bıyık'ı izlemeyen bizden değildir.! çok net!

0|1
    0|0
    • sarı bıyık sdlşfksldkfşsldf

• Ben hastayken yatmayı sevmiyorum gezinmem lazım dışarda durmam lazım yoksa daha kötü oluyor, naz yapamam ama hasta nazı çekmekte ustalaştım sanırım :D

0|1
    0|0
  • mümkünse dokunmasınlar bana. "şunu yapim mi,bunu ister misin" sorularına ifrit oluyorum en çok.isteyince herkes yapar. soracağına yap da kıymeti olsun.

0|1
    0|0
    • Haha yormasinlar beni diyorsun. Dogru

• Ahaha takilmistim sister yoksa anliyorum demek istedigini gayet net ifade etmissin

• oldu o zaman

• Bir onu yapamadım ben!

0|1
    0|0
  • prefıterol ısterım, sevgılımın koynunda olmayı ısterım ozel ılgıyı hep ondan bewklıyorum ben ya:)

0|1
    0|0
    • Bence normal. Insan en cok sevdiginden sefkat bekler. Profiterol her hastlikta yenmez ama iyiymis canimiz da cekti bak simdi :(

• benımde oyle. Kısın kımse dısarda oturmadıgında kadıkoydekı starbuckstan kahvemı alıp bınerım ohh mıs:)

• Supermis :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Hastalık ritüelim bir biranın içine iki aferin forte ezmektir. ölü gibi uyuyorsun

0|1
    0|0
    • Ben de gibi olmaz sanirik direkt giderim ben

• yok ya kana çabuk karışıyor öyle, buffereffect

• Hmmm. Once bizim bir arkadas var.ona bir denetirim bisey olmazsa denerim

• Öyle mıyırtılardan hiç hoşlanmıyorum ben. Hastaysam bile öyle bayılmıyorum sağda solda. 1 kere 41 derece olduğumda yataklardaydım. O da havaleye ramak kalmıştı zaten...

0|1
    0|0
Yükleniyor...