Eylem mi Hadise?

Ben hadise'yi şarkıcı olarak görmüyorum. Fizik damacana gibi zaten, fizik kategorisine sokmaya bile yetersiz biri, ama bu kız ''Eylem'' Türkiye'nin popstar'ı olmalıydı, hadise ve atiye gereksiz şımartılmadılar mı sizce de?

Güncellemeler:
bu mu güzel dediğiniz hadise? http://i.hizliresim.com/WnaVmP.jpg

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eylem hadiseye beş basar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hadise

0|0
    0|0
  • hayır hepsi kötü demet akalın hande yener ve sonradan kendini kaybeden gülşende benim gönlümdeki sanatçı nalan
    https://www.youtube.com/watch?v=mJcAfMZYG90

0|0
    0|0
  • Bende Hadiseyi sevmem ama son şarkısı bir farklı olmuş sanki. Yaz günü. Birde fizik damacana demişsin ya kilolu olduğu halde çok iyi olan sanatçılar var. Adele, Christina Augilera vb. Şarkıcılık ses işi.

0|0
    0|0
  • Hadise tabiki

0|0
    0|0
  • hiç biri bişeye benzemiyo. tek derdin bu mu seninde?

0|0
    0|0
    • konuya öyle bakıcak olursak, benim sevgilim bunlardan da hepinizden güzel, benim derdim müzik!

• Allahım sorunlu musun :) ben güzelliklerine zaten bişey demedim haddime değil Allah yaratmış spnuçta. popçuları fazla ciddiye almam o kadar hepsi kalitesiz müzik yapıyo

• ben sana pop müzik dinlediğimi mi söyledim sadece hadise ve atiye'nin tvlerde görünmesinden rahatsızım müzik derdim diyorum ya pianist'im ben, salak saçması müziklerle kulak zevkimi bozuyorlar sadece. sende limonlu bir çay iç kendine gelirsin, baş ağrısı var sende.)

• Herkesin gorusune kinse karisamaz :D

0|0
    0|0
  • eylem tabiki

0|0
    0|0
  • Bn hadise diyorum bu kız güzel gelmedi bna pek

0|0
    0|0
  • Eylem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hadiseyi hic begenmiyorum zaten ama atiye cok sempatik danslari sarkilari ama cirkin bir kiz aslinda , eylemi biliyorum guzeldi o

0|0
    0|0
  • Amacım hadiyesi savunmak falan değil ama hadise bin basar buna

0|0
    0|0
  • eylem candir yaa

0|0
    0|0
  • hadıse tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...