Duygusallık midemi bulandırıyor. Sadece ben mi böyleyim?

Duygusallık midemi bulandırıyor; hastalıklı aşklar , arabesk müzikler, saplantılı kişiliklerden çok uzağım.

Aşk filmleri izleyemiyorum , aşk şarkıları dinlemiyorum, aşk üzerine yazılmış romanları okuyamıyorum.

Siz ne durumdasınız? Dibine kadar duygusallık yaşayanlardan mı , aman benden uzak olsun diyenlerden mi?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun nedeni bence sen uzun zamandır asık olmuyorsun ya da asıksan bile kafana gelen en son şey o :D

0|0
    0|0
    • ne alaka ya mide bulandırıcı kendilerini kesiyolar filan , sizin aşktan anladığınız bu mu?

• O zaman bu yazdıklarını sevdiğin cocuğa gösterelim :D malum duygusal yaklaşmasın :D

• hayır o beni prenses peri sanıyo :D

Erkekler Ne Diyor 9

• evet sanırım sadece sen böylesin...taş deriz biz böylelerine..ama sexi olduğu anlamında değil bomboş olduğu anlamında

0|1
    1|0
    • Haha hic tanimadigin birine bombos diyebilecek kadar bossun ;)

• anlayabileceğin şeyler değil ,uzatma.

• sen sanki nirvanaya ulaşmışsın

• aynen duygusallık bir beladır aklı devre dışı bırakır romantizm gibi ağlamak gibi şeytanın özelliklerine dönüşür. akıl devre dışı kalınca insan tehlikeli olur. kendine ve çevresine zarar verir. intihar, cinayet, kavga eder. kendini jiletler, eroin içer, saç, sakal karışır pasifizm şeklinde yaşar ve mutsuz olur. arabesk dinlemek eğer kadere, allah a, mutluluğa, neşeye, iyimserliğe karşı ise çoğunluğu da böyledir haramdır günahtır yanlıştır.

1|1
    0|0
  • duygusallık midemi bulandırmıyor ama dediğin gbi vıcık vıcık duygusallığıda sevmiorum. herşeyde olduğu gibi ortalama olması iyidir.

0|0
    0|0
  • arkadaş sanırım duygudan çok duygusallığın samimi gelmemesinden yakınıyor, hayatını sanki 7-24 bunalım tarzı yaşayan insanlar vs ben de aynı şekilde düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Evet. Bunu dusunuyorum tam olarak

• dibine kadar şuan aşk şarkıları dinliyorum mesela:)

0|0
    0|0
  • Asla bı sevgılın olmayacak. Uzun vadelı en azından

0|0
    0|0
    • hımm. 3 yıldır birlikte olduğum biri var desem , çok fazla bozulmuş olmazsın değil mi?

• teşekkür ederim . sizi de.

• Amiinnnn..

• ASLINDA BİDE İLİŞKİNİ BENİMLE DENESEN TAM OLARAK SORUNUN CEVABINI VEREBİLİRİM.YAŞAMAK LAZIM :)

0|0
    0|0
  • çok duygusallık iyi değildir bence..daha çok maceraya önem werenlerdenim

0|0
    0|0
  • sevdiğinle akıllıca beraber olmak varken

duygusallığa gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benimle tam olarak aynı şeyleri yaşıyorsun tatlım.Yalnız değilsin.Sadece bunu söylemek için buraya üye oldum.Seni o kadar iyi anlıyorum ki..Alacakaranlık serisini okurkende izlerken de yoğun aşk ve duygusallıktan dolayı kusmuştum.Gerçkten:DSanırım bu hiç kimseyle çıkmamış ve bu duyguları yaşamamış olmaktan kaynaklanıyor.Eğer biriyle çıkarsan heyecandan kusabilir ya da bayılabilirsin buna hazırlıklı ol:DAma sanırım bu psikolojik birşey..benim için bu durumlar o kadar ağır oluyor ki..sabahın köründen öğlene kadar kusup tuvaletten çıkamayabiliyorum,bir de karın ağrısıda oluyor tabi.aynı şeyler sınav zamanıda oluyor.Bunun için doktora gittim bana Lustral adında bi hap verdi her gün kullanıyorum.1 yıl boyunca da kullanacağım.Daha önce sınav stresi için kullanmıştım şimdi de sosyal fobi çıktı iyi mi:D yani yine kullanıyorum:D eğer seninde durumun benim gibiyse bi psikoloğa görünmekte fayda var derim ben.Hiç değilse kullanabileceğin bi ilaç bu durumları sağlıklı şekilde geçirmen için destek olur:)

0|0
    0|0
  • Of şuan psikolojm tam mideni bulandıran insan yönünde:) Ama herkes böyle olacak diye birşey yok aslında şanslısın biliyor musun bende öyle olabilmek isterdim. Sevgi maymuncuğu değilsin ve bu bir nimet değerlendir :D

0|0
    0|0
  • ortalarda takılıp gidiyorum acıkcası

0|0
    0|0
  • dibine kadar duygusallık yaşayanlardanım ben sen nasıl beceriyorsun onları yapmayı :)

0|0
    0|0
    • kendiliğinden oluyor ben bişey yapmıyorum :)

• dibine kadar duygusallık :D seninki biraz abartılı değilmi ? ruhsuz gibi sanki.

0|1
    0|0
    • hayır , çok sevdiğim biri var . Ruhsuz değilim :))

Yükleniyor...