Siyaset meydanı "kitap okuma ve okumama" konusunu tartışıyor. İzleyen var mı?

Halka hizmet hakka hizmettir anlayışıyla bir programı daha sizlere duyurmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyim.:)

Ben internetten izliyorum. İzlemek isteyen varsa linki aşağıda

link

Güncellemeler:
İlber Ortaylı da geldi..:)

Oh oh..Daha ne isterim :))

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• yaaa varya süpersin hatırlattığın için teşekkürler dünden beri aklımdaydı ama unutmuşum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uzun zamandır kitap okumayan birisi olarak 1 yıldır okumayı planladığım 7 adet kitap var tarihle ilgili lakin bi ekşın yapamadım:/

2|0
    0|0
  • Bizde klavyede ki home-end tuşlarını kaç kişi kullanıyor onu tartışıyoruz arkadaşlarla çünkü bu ülkenin bunda daha büyük sorunu yok tüm mesele home- end tuşları klavyedeki. :)

0|0
    1|0
  • iki gereksiz bir araya geldi. biri liboş diğeri faşis herifin teki. program başlamadan soruları dağıtacak, politikaya uzaktan yakından girenleri salona aldırmayacak kadar haysiyetsiz bir herif

0|0
    1|0
  • Bu saatte Ali Kırca'nın ayakkabı fırçası gibi suratı çekilmez şimdi; aman boşver ya..

0|0
    1|0
  • ilber hocanın her türlü gideri varda uykuya daldırıyor bir süre sonra:)ninni söyler gibi konuşuyor:)

0|0
    0|0
  • İlber ortaylı dinlense yeterlidir zaten.. Tek değil bir çok platformda..

0|0
    1|0
    • Kesinlikle..:) O anlatsın ben dinleyeyim..Yanaklarını sıkasım var zaten :d

• Sizlere yazık...:)

• Önemi yok.. Üye için değil konu içeriği içinde önemsiz..

• ya ülke ne halde biz kitap okuma okumamamayımı tartısıyoruz millet kafayı yemiş yemin ederim

0|0
    1|0
    • Ülke bu yüzden bu halde zaten :)

• Ne okuyacağıma ben karar veriyorum :) Tartışmak için sormadım ki bu soruyu..İzlemek isteyen kitap sevdalıları görsün diye sordum.

• öylemi sen devletin izin vermediği devletin onaylamadığ kitapları bastıra biliyorlarmı yazarlar önce bunu bi araştır arkadasım :D neyse bu ülkenin önce mzgürlüğü ele alması laımki sonra okuya bilmeliyiz

Kızlar Ne Diyor 5

• açtım dinliyorum. teşekkürler. :)

0|0
    1|0
  • rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • ali kırcaya katlanamıyorum hiç izlemiyorum programını

0|0
    0|0
  • izlemiyorum , izlemicem.

0|0
    0|1
  • ilber ortaylı ve hulki cevizoğlunu izledim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...