Gaame of thrones 9. Bölümü izleyen?

Game of thrones 9 . Bölüm neydi oyle yaa son sahne varya tüylerim diken diken oldu cok iyidi siz nasıl buldunuz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah izledim yetmedi az önce yine izledim. O ne güzel, o ne müthiş o ne harika bir bölümdü...
    Yalnız şunu da belirteyim; beşinci sezon kitapla pek çok noktada ters düşüyor. Özellikle son üç bölümdür bu kendisini daha da belli etti. Diziyi izlediğimde ;"lan kitapta bu böyle değildi" dediğim anlar sık sık yaşanmaktadır.
    Fakat şu bir gerçek ki, adamlar bu işi biliyor.
    Son olarak final bölümünde herkesi şaşırtacak bir şey olacak. Şimdi söyleyip milletin heyecanını kaçırmak istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ölülerin dirilmesini diyorsun değil mi şimdi orada öldürülen yabanıllar falan hepsi ölüler ordusunun bir parçası mı oldu yani.

0|0
    0|0
    • Hayir

• Siz 8 . Bolumden bahsediyorsunuz jon snowla ak gezenlerin karsilasmasi ben 9. Bolumden bahsediyorum daenerysin drogona binip sürmesi

• evet affedersin. o bölümü bugün izledim. güzel sahneydi gerçekten bu arada stannis'den nefret ediyorum. kral olmak için insan kendi evladını diri diri yakar mı neyse umarım bolton'lara yenilirler.

• henüz izlemedim bu gece izlerim:)

0|0
    0|0
  • ben izlemedim dur hemen izleyim

0|0
    0|0
  • İzledim spoiler vermiyim şimdi ama ayıp olur fsafsdd

0|0
    0|0
  • şu an aktrıst ve aktörleri bızde konaklıyor

0|0
    0|0
  • Harry Potter ı anımsattı bana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ejderhanın gelmesını hıc beklemıyordum, kaç bolum sonra bıtıyor sezon?

0|0
    0|0
  • bwn ben ben muhtesemdi ya asigim resmen diziye finali falan superdi ama kizi yaktilar ya cok uzuldum

0|0
    0|0
  • ınıyor su an

0|0
    0|0
Yükleniyor...