The Walking Dead izleyenleri bakabilir mi acaba ?

diziye yeni başladım 1.bölüm acayip yavaş gidiyor şu an ikinci partin sonuna geldim ama çok sıkıldım.konu ne onu bile anlayamadım tamam zombiler var ee sonra ? izleyenler bi yorum yapabilir mi devam edcm ona göre

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• takip ettiğim dizilerden ama senaryo çok iyi değil :/

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. sezonun ortalarında özellikle 3. bölümden sonra mükemmel macera tarzı ilerliyor finale kadar devam et.

0|0
    0|1
  • ya resident evilin dizi versiyonu da denebilir.Adam ailesini arıyor ve ailesiyle birlikte hayatta kalmaya çalışıyor.Ama 1-2 bölünm daha izlersen bırakamazsın :)

0|0
    0|2
  • ya boşver zombi filan boş sen spartacus var ilk sezonu izle hemde türkçe dublaj acayip güzel flim tadında ilk sezon süper bence onu izle

0|0
    0|2
    • spartacusa başlamıstım bı ara mıdem kaldırmadı acıkcası ama sonra ızlemeyı dusunuyorum

• ya tamam biraz erotik sahnleri var birazda falza kanlı ama konusu filan geyet güzeldi gerci basrol oyuncusu kanser yüzünden ölünce 2. sezonda aynı başarıyı yakaladımı bek bilemedim

• ya bırak izle izle sıkıldım Dextera gec

0|0
    0|0
  • Daha giriş bölümündesin, Gelişmelere geçtiğinde sarıcaktır.

Bende senin gibi düşünüyordum.

0|0
    0|0
  • CiZgi roman uyarlamasidir. Birkaç bölüm izle sonra karar ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence çok keyifli bir dizi..Biraz sabredersen, kalabalıklaşacaklar. Sadece zombilerle değil, kendi içlerindeki olaylarla da mücadele ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Sikilip birakirsin ben ole yaptim bi hwlt olmuo cunku cok gelisiguzel bi film dikkat ettiginde cok eksikler ve sacmaliklar var.

0|0
    0|0
  • 3.sezona geldim basta durgun gelebilir ben çok sverek izliyorum cok heyecanlı

0|1
    0|2
    • 2. sezon kadar durgun olamaz : )

• Benim en iyi 10 dizi listemdedir.Ama ikinci sezonda bayağı bir bırakmayı düşündüm izlememeyi ama o 3. sezon fragmanları görünce devam ettim.

• bende aynen :)

• Sıkılmak için daha çok erken. Bi konuyu anla ondan sonra vazgeçemezsin.

0|0
    0|0
  • aa ilk bikaç bölümü sevmiştim cok,sora izlemedim. bi indirmek lazım aslında. devam et sen de.

0|0
    0|2
  • Lütfen facebookta the walking dead fan sayfamı beğenin en azından bir köşede durmuş olur ve arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz sevinirim. Çizgi romanlarını da paylaşıyorum;

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...